Nokia Stereo Kulaklık WH-205 - Nokia - Stereo Kulaklık - WH-205 - Nokia Stereo KulaklıkNokia Stereo Kulaklık WH-205 entegre uzaktan kumanda ve üç setlik yumuşak kulak süngerleri öne çıkan bir handsfree kulaklıktır.

müzik
Bu kulak içine giren kulaklığı uyumlu cihazınıza bağlayın ve yüksek kalitedeki stereo ses ile favori parçalarınızın keyfini sürün.
çağrı yönetimi
Dahili kumanda üzerindeki yanıtla/sonlandır düğmesi bir dokunmayla gelen aramalarınızı yanıtlamanıza veya süren aramalarınızı sonlandırmanıza olanak sağlar.

tasarım
Küçük boyutu, dolaşmayan kablosu ve üç setlik kulak süngeri ile, bu kulaklık sizin rahatlığınız ve ferahlığınız için tasarlanmıştır.

uyumluluk
Nokia Stereo Kulaklık WH-205, 3,5 mm'lik Nokia AV konnektörü destekleyen Nokia cihazlar ile uyumludur. Satış paketi 2,5 mm'lik Nokia AV konnektörü destekleyen Nokia cihazlarda kullanım için Nokia AV Adaptör AD-52 de içerir.
kutu içeriği

* Nokia Stereo Kulaklık WH-205
* Üç farklı boyutta kulak süngerleri
* Nokia AV Adaptör AD-52


* Boyutlar:
- Kablo: 1350 mm
- Uzaktan Kumanda: 10,5 x 10,5 x 56 mm
* Ağırlık: 14 gr
* Işletim tuşları: Yanıtla/sonlandır tuşu
* Konnektörler: Nokia Stereo Kulaklık WH-205, 3,5 mm'lik Nokia AV bağlantıyı destekleyen Nokia cihazlar ile uyumludur. 2,5 mm'lik Nokia AV bağlantıyı destekleyen Nokia cihazlarda kullanım için, satış paketi Nokia AV adaptörü AD-52'yi de içerir
* Çalışma sıcaklığı: -15 °C ila +55 °C

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1537
favori
like
share