Satın Alma Transları Kitap Özeti - Satın Alma Transları Kitap Tanıtımı
Kitap Özeti
Sihirli bir satış ve pazarlama tekniği üzerinde uzmanlaşsaydınız nasıl olurdu? Peki ya isteksiz, şüpheci kişileri sadece doğru zamanda doğru kelimeleri söyleyerek sadık müşterilere dönüştürebilseydiniz? Zihin gücünün ve trans halinin nelere kadir olduğunu bilseydiniz neleri değiştirirdiniz?

Elinizdeki kitap, insanlara satış mesajınızı duyurabilmek ve adım attırabilmek için nasıl daha iyi iletişim kurulabileceğini keşfetmenizi sağlayan büyülü bir pencere niteliğinde. Bu pencere, sizi çoğu iş insanının içinde bulunduğu trans halinden uyandırarak yeni bir transa sokmayı amaçlıyor: Kontrolün sizde olduğu bir trans.

Artık insanları istediğiniz yere götürmeden önce, onlarla bulundukları yerde buluşabilir ve kafalarının içinde ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Zihninizi açık tutun, keşfetmenin eşiğindesiniz!

“Pazarlamanın sınırlarını, müşterinin düşüncelerini ayrıntılı bir şekilde ortaya koyan bu kitap, açıkçası şu ana kadar yazılmış en kurnaz kitap olabilir.”
— Dave Lakhani, İkna: İstediğinizi Elde Etme Sanatı

“Satın Alma Transları, kitaplığınızda yer alacak sıradan bir kitap değil okuyucuda hedef kitlesine ulaşmak için eşsiz bir önsezi yaratan, son derece iyi yazılmış, iyi düşünülmüş ve iyi çalışılmış bir kitap. Tüm ciddi pazarlamacıların öğrenmesi ve uygulaması gereken bilgilerle dolu güncel bir eser.”
— Robert Ringer, Yazar, Korkmak ya da Korkmamak? İşte Bütün Mesele Bu!

“Vitale’nin kapsamlı araştırmalarıyla desteklediği hipnotik pazarlama konusundaki uzmanlığı birçoğumuza meydan okuyor. Kesinlikle etkileyici bir kitap.”
— Joseph Sugarman, Başkan, BluBlocker Şirketi

“Vitale’nin, düşünce ve davranışların kökenlerine dair tespitleri gerçekten dikkate değer. Artık biz de Satın Alma Transları yaratabilir ve onu kontrol edebiliriz. Yüksek kârlı satış ve pazarlamaya yepyeni bir yaklaşım!”
— Winston Marsh, PazarlamacıKünyesi
Çevirmen : Ümit Şensoy
Temmuz 2009, 184 sayfa, ISBN: 9789944186797
Optimist Yayın Dağıtım

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 540
favori
like
share