Arkana bile bakmadın giderken… Keşke dönüp bir kez baksaydın.O zaman yarattığın en kazı başkalarından dinlemek yerine, kendi gözlerinle görürdün.Arkadan koşup ‘’GİTME’’ diyemedim.Kelimeler boğazımda düğümlenirken,gözyaşlarım kaynar su gibi içime akıyor hergün.Canım yanıyor ve sen bunu ne görüyorsun ne de hissediyorsun.Bir başkasıyla el ele dolaşırken ben hala ellerimi ellerinde hissediyorum.Sen benimsin hala! Ben seni başkasına vermedim ki, ben seni bırakmadım ki! Sen neden bıraktın beni ? Senden sonra her şey yıkıldı, hiçbir şey doğru düzgün gitmedi, gitmiyor…

Hayatımın merkezinde bulunuyordun. Yani beni yaşatan kalbim gibiydin.Yaşama sebebim ,ekmeğim,suyum…Belki bu yüzdendir insanlar,hayata karşı yabancı olmam.Çok sevdiğimi söyleyemem ama geceleri sabah ettiğim ‘’yalnızlık’’bile bana deva olmadı.Korkum senden sonra yalnız olmak değil,sen, kaybetmekti,ve KAYBETTİM… Ahh bir sorsaydın beee…Gitmek mi zor ya da kalıp bir bilinmeyenin ardından ağlamak mı?

Bırak bütün bunları artık diyorum kendime.bu söylediklerim,döktüğüm yaşlar ve bekleyişler işe yaramayacak.o güzelim günleri geri getirmeyecek….

Ey görkemlilerin ışığı…!Ben senden sonra sadece bir içki şişesi içinde yüzüyorum.Onun içinden ne zaman çıkacağımı bilmiyorum ama bende senin gibi bir gün başkasını seveceğim.Sende bulamadığım sevgiyi ,ilgiyi bana bir başkası sunacak.Yıllar sonra arkama bakıp seni hatırlayacağım.Kırık bir kalbin içinde…Birde yanında bu kısa şiirle….:

‘’bir gün doğacak güne tekrar hükmüm geçecek
Güneşi ben batırıp,
İstediğim zaman doğmasına ben izin vereceğim.
Hüzünlü şarkılar dinlemeyeceğim
Ve içki içip,iç çekmeyeceğim kendi halime…
Çekip gittikten sonra
Sadece kendim için yaşayacağım…’’

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 313
favori
like
share
Nehir Tarih: 08.07.2009 14:37
’bir gün doğacak güne tekrar hükmüm geçecek
Güneşi ben batırıp,
İstediğim zaman doğmasına ben izin vereceğim.

çok güzeldi emeğinize sağlık...