Partnerinizi ne kadar kıskanıyorsunuz? Odaya hemcinsiniz sinek girse rahatsız olur musunuz? Bu testi çözün kıskançlığınızı ölçün.Aşağıdaki durumlarda sizin tepkiniz hangisi olurdu?1) Partnerinizi balık yemeğe götürdünüz..Garson siparişlerinizi getirdi..a) Umarım balık dişi değildir.

b) Elleme sen! Garson baksın cinsiyetine..

c) Bırak yemeyi, açık denizde dişi köpek balığına yem olsan bile kıskanırım seni..

d) Söyle kim bu köpek balığı?2) Partnerinizin dünya kadınlar gününü kutlayarak ona bir Mona Lisa tablosu hediye ettiniz.a) Kaç kez söyledim kadınlar değil, kadın günün diyeceksin.Çoğul eki kullanma!

b) Hem niye Mona Lisa tablosu? Çarpım tablosu al daha iyi?

c) Hep Leonardo Da Vinci çeliyor senin aklını biliyorum ben.

d) Söyle kim bu Leonardo?3) Hafta sonu için sinemadan iki kişilik bilet aldınız. Sinemaya gittiğinizde partneriniz filmin  Kadınlar Ne İster olduğunu görüyor..a) Söyleyeyim mi? Ben kadınım ve seni dövmek istiyorum.

b) Bir daha sinemaya gelmek yok. Korsan olsun ama içinde kadın olmasın&

c) At o mısırları..Kadın kokuyor..

d) Söyle kim bu kadın?4) Rüyanızda kız bebek gördünüz ve partnerinize artık bir çocuk yapma vaktinin geldiğini söylediniz.a) Ne işi var bebek gibi kızın senin rüyanda?

b) Rüya görmek yok bundan sonra!

c) Bebek mebek anlamam ben.Sonuçta dişi

d) Söyle kim bu bebek!5) Partnerinize seksi bir iç çamaşırı hediye ettiniz.a) Başka kadınların giyeceği iç çamaşırları da görmüşsündür sen!

b) Erkek baksırı neyime yetmiyor benim?

c) Satıcı bayana kolay gelsin dememişsindir umarım

d) Söyle kim bu satıcı kadın!

DEĞERLENDİRMEA lar çoğunluktaysaPartneriniz sizi gözünden hatta diğer duyu organlarından bile kıskanıyor. Hatta kendinden kıskandığı için bir operasyonla cinsiyetini bile değiştirebilir. İlişkinin devam etmesi için aynı operasyonu sizinde geçirmenizi tavsiye edebilirim.Hem grup indiriminden faydalanmış olursunuz&B ler çoğunluktaysaÜlkemizde kişi başına düşen milli kıskançlık oranı oldukça düşük. Bunun sebebi partnerinizdir. Çünkü ülkedeki tüm kıskançlıkları kendisi yapıyor. Yani tüm kıskançlıklar partnerinizin başına düşüyor. Davranışlarından başına bir şeylerin düştüğünü çok rahat anlayabiliyoruz.C ler çoğunluktaysaO kişiden hala partneriniz diye bahsetmek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Partner sandığınız kişi yıllar önce partnerlikten istifa etmiş ve canavar olmuş. Tabi canavarların da bir canı vardır. Onlar da kıskanabilirler.D ler çoğunluktaysaPartneriniz kıskançlık mesleğinin yanında paranoyalık, delilik, soru bankacılığı gibi ek işler de yapıyor olmalı.Çünkü ben ne partnerler gördüm üstünde kıskançlık yoktu, ne kıskançlıklar gördüm içinde paranoyalık, delilik yoktu. Bilmem anlatabildim mi? Yine de siz bilirsiniz. Partner sizin partneriniz&

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 432
favori
like
share