Yüzüm Umuttur - Fotoğraf Sergisi


Show TV, 2004 yılında başlattığı, 200 köy okulunun onarımını gerçekleştirdiği ‘Yaşasın Okulumuz’ sosyal sorumluluk kampanyasını TOÇEV ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte yürütmeye devam ediyor.

Bugüne kadar 200 köy okulunun onarıldığı kampanya, Samsung Türkiye’nin ana destekçisi olduğu ‘Yüzüm Umuttur’ fotoğraf sergisi ile yeni bir soluk kazanıyor. Onarılmayı bekleyen okulların çocukları, hayallerini ve umutlarını Okan Bayülgen, Bennu Gerede, Nihat Odabaşı, Serdar Bilgili, Tamer Yılmaz ve Tahsin Aydoğmuş‘un objektiflerinden anlatıyorlar.

İlk olarak İstanbul Taksim Meydanında sergilenen ‘Yüzüm Umuttur’ fotoğraf sergisine şimdi de TAV Havalimanları Holding tarafından işletilen İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde bulunan TAV Galeri ev sahipliği yapacak.

9 Ağustos 2009, Pazar gününe kadar açık kalacak ‘Yüzüm Umuttur’ Sergisinin açılışı 9 Temmuz 2009 Perşembe günü saat 11.00‘de fotoğraf sanatçılarının katılımı ile gerçekleşecek.

Ünlü sanatçıların objektifinden yansıtılan umutları gerçek kılmak, çağdaş eğitime katkıda bulunmak isteyenler ‘Yüzüm Umuttur’ sergisinin kitap, kartpostal ve posterlerini, TAV Havalimanları Holding ve Unifree ortaklığında kurulan gümrük hattı dışı eşya satış mağazacılığı ATÜ Duty Free alanındaki Old Bazaar mağazasından satın alabilecekler.

Sergi yeri : TAV Galeri / İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali - Gidiş Katı

Açılış günü : 9 Temmuz 2009, Perşembe

Açılış saati : 11.00

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 280
favori
like
share