BU BAYRAK VE BU VATAN SİZİN GİBİ ÜÇ BEŞ ÇAPULCUYA PABUÇ BIRAKACAK KADAR ACİZ DEĞİLDİR ,BUNU O KUŞ KADAR BİLE OLMAYAN BEYNİNİZE SOKUN .

BİZLER BU VATANI KİMLERDEN VE NE ŞARTLARDA ALDIK BUNU TÜM DÜNYA ULUSU BİLİYOR,SİZDE BİLİYORSUNUZ,BİZİM ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEZ VATANIMIZ BÖLÜNEMEZ.

BÖLMEYE KALKANI İSE BİZLER ,MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE ONUN SİLAH ARKADAŞLARININ VE NENE HATUNLARIN EMANETÇİLERİ VE TORUNLARIYIZ .SİZE VE SİZİN TORUNLARINIZA VE YEDİ CEDDİNİZE YETERİZ BUNU SAKIN OLA O KAFA DİYE TAŞIMAYA ÇALIŞIP HAMALLIĞINI YAPTIĞINIZ İÇİNDE BEYİN VE AKIL NAMINA BİR ŞEY OLMAYAN BOŞ KAFA TASINIZIN İÇİNE SOKUN EYYY GAFİLLER...

BİZİ BÖLEMEZSİNİZ BİZİ YOK EDEMEZSİNİZ BU UĞRAŞLARINIZDA VE PİSLİĞİNİZDE ANCAK SİZLER BOĞULURSUNUZ.CANINA KAHPECE VE KALLEŞCE KAST ETTİĞİNİZ HER MEHMETÇİĞİN ARDINDAN BİR MEHMET DAHA BİR MEHMET DAHA GELİR.

SİZLER GİBİ NAMERDE PABUÇ BIRAKACAK BİR ULUS DEĞİLİZ BİZ ,BİZİM TÜM DÜNYAYA NAM SALMIŞ ANLI ŞANLI BİR TARİHİMİZ VAR...PEKİ YAA SİZİN NEYİNİZ VAR ?

KALLEŞCE KURDUĞUNUZ PUSULARINIZ ,KARANLIK,UTANÇ VEREN REZİL BİR GEÇMİŞİNİZ VAR.AKILLANIN AKILLANIN SİZİ KULLANANLAR DAHA EVVELDE AYNI SENARYOYU SAHNEYE KOYUP,BİR TAKIM KATİLLERİNİ PİYASAYA SÜRDÜ VE İŞİNİ TAMAMLADIĞINDA BUNLARI LİMON GİBİ SIKIP BİR KENARA FIRLATTI SİZİN AKIBETİNİZ SANKİ ONLARDAN FARKLIMI OLACAK SANIYORSUNUZ.SİZLER SADECE PİYONSUNUZ VE ÖYLE KALACAKSINIZ,FAKAAATTT, BİZİ VE ÜLKEMİZİ BÖLEMEYECEKSİNİZ KÜRT KARDEŞLERİMİZLE ARAMIZA NİFAK SOKAMAYACAKSINIZ ,ONLARI MAŞA OLARAK KULLANMAYIN ARTIK.TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR ,TÜRK'LERİN KALACAK.

ŞEHİTLERİMİZ HEPİMİZİN ŞEHİDİDİR.TÜM VATAN BEKLEYEN MEHMETLER BİZİM EVLATLARIMIZDIR,BİZ BİRLİKTE AĞLAR ,BİRLİKTE GÜLERİZ.BİZ HER ZAMAN BİR BÜTÜN OLDUK VE BÜTÜN KALIRIZ BUNU UNUTMAYIN KENDİNİZE GELİN...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ,NE MUTLU BU VATANIN EVLADIYIM DİYENE...

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 546
favori
like
share