İphone 3.1 Sürümü - İphone 2009 - İphone Mobil İşletmesi
Apple'ın popüler telefonu iPhone'un 3.0 kodlu mobil işletim sistemi güncellemesinin üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen yeni sürüm 3.1 versiyonu için SDK yayınlandı

Yazılımcıların gerekli geliştirmeleri yapabilmeleri için gerekli olan SDK (Software Developer Kit) Apple tarafından yayınlandı. 3.1 kodlu SDK'da bir dizi yenilik de bulunuyor. Bunlar arasında geliştirilmiş video düzenleme ve aplikasyon entegrasyonu, sesli komut özelliği ile Bluteotooth'ta bulunan bazı hataların giderilmesi bulunuyor.

SDK ile birlikte geliştiriciler için bir de Beta versiyon bir işletim sistemi yayınlandı. Yapılan düzenlemeler bu işletim sisteminde test edilebilecek. SDK ve Beta işletim sistemi sadece yazılım geliştirenler tarafından kullanılıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 662
favori
like
share
Han Tarih: 11.07.2009 12:57
Yeni iPhone'un adı 4G değil, 3.1 olacak

Dedikodu: Yeni iPhone'un adı 4G olmayacak. Onun yerine Apple yeni telefona iPhone 3.1 adını verecek.

Uzman Yorumu: Pek muhtemel değil. 3.1 telefon isminden çok yazılım sürüm numarasını andırdığı için Apple tercih etmeyecektir. Bu arada yeni iPhone'un adının 4G olması da gerçekçi gelmiyor. 4G şu anda var olmaya bir sistem. Daha muhtemel isimler iPhone, iPhone Nano veya iPhone NextGen olabilir.

Kaynak: CHIP
eskitoprak Tarih: 11.07.2009 11:09
nerede yayinladi arkadasim resmi sitesinde boyle bir sey yazmiyor link verebilirmisin ozelden lutfen