Samsung S8003 Jet - Samsung S8003 Jet Özellikleri - Samsung S8003 Jet Tanıtımı


Samsung, yeni dokunmatik telefonu Samsung S8003 Jet'i gururla taktim eder

Samsung Electronics, en yeni dokunmatik telefonu Samsung S8003 Jet'i Londra, Dubai ve Singapur'da aynı anda düzenlediği bir dizi lansmanla tanıttı. Samsung S8003 Jet, hem akıllı telefonların gelişmiş özelliklerine, hem de kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip.

Günümüz kullanıcılarını yepyeni bir konseptle tanıştırmak üzere geliştirilen Samsung S8003 Jet, alışılmış akıllı telefonlardan çok farklı. "Akıllı telefondan daha akıllı" olan Samsung S8003 Jet, çoklu işlem yönetimi ve Microsoft Exchange ActiveSync gibi en yeni akıllı telefon özelliklerini, kullanıcı dostu menüler ve göz kamaştırıcı tasarımıyla beraber sunuyor.

Samsung Electronics Mobil İletişimden Sorumlu, Yetkili Başkan Yardımcısı JK Shin "Samsung Jet kullanıcılara teknolojideki liderliğimizin ürünü olan kusursuz ve eşsiz bir mobil deneyim sunuyor. Amacımız bir telefondan alınabilecek verimi maksimumda yaşatmak. Samsung S8003 Jet, cep telefonunda akıllı özellikler ile aynı anda kolay kullanım arayan kullanıcıların isteklerini fazlasıyla karşılayacak. Bu ürün müşteri odaklı stratejimizin kusursuz bir örneğidir" dedi.

Samsung S8003 Jet görüntü teknolojisi ve hız performansı ile de benzersiz bir telefon. 3.1 inç 16M WVGA AMOLED ekranı dokunmatik mobil deneyimi en canlı renklerle yaşatırken, WVGA AMOLED ekran WQGA ekrandan tam dört kat daha yüksek çözünürlük sunuyor. 800 MHzlik uygulama işlemcisi nefes kesici bir hız ve hayran bırakan bir performans sağlayarak Jet'in dokunmatik telefon pazarındaki en hızlı tam dokunmatik telefon olmasını sağlıyor.Telefonun etkileyici parlaklıktaki ekranıyla Samsung'un en yeni TouchWiz 2.0 kullanıcı arayüzü rakipsiz bir kullanım yaşatırken, 3 boyutlu ve hareketli menüler, akıllı kilit, kişiselleştirilebilir widget ekranı gibi en yeni özelliklerle kullanıcılar için vazgeçilmez olacak.

Samsung Dolfin internet tarayıcı, kullanıcıların popüler websayfalarına, özellikle de sosyal ağ sitelerine kolayca ve hızlı bir biçimde ulaşabilmeleri için tasarlandı.

Tarayıcı, kullanıcıların aynı anda beş websayfasını görüntüleyebilmelerine ve favori websayfalarını telefonun ana ekranına widget olarak yerleştirebilmelerine olanak sağlayarak mobil interneti daha da keyifli hale getiriyor. Wi-Fi özelliğinin yanı sıra Jet, reklam önleyici özelliği, çoklu arka planda download yapmayı olanaklı kılan teknolojisi, çok amaçlı adres çubuğu ve tek dokunuşla zoom yapma özelliği ile kullanıcılara benzersiz bir mobil internet deneyimi vaad ediyor.

Pek çok akıllı telefonun aksine Samsung S8003 Jét teknolojik özellikler uğruna estetikten ödün verilerek tasarlanmadı. Samsung S8003 Jét, kusursuz ve ince tasarımının içinde 5 megapiksel kamera, GPS, eşsiz ses kalitesi için DNSe & SRS ses teknojisi ve DivX ve XviD video formatlarını destekleme özelliklerine sahip.

"Her stile ayrı bir dokunuş" vizyonu ile hareket eden Samsung'un bu vizyonunun merkezinde çeşitli yaşam stillerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan etkileyici bir tam dokunmatik teknolojili cep telefonları ve teknoloji çözümleri portfolyosu yer alıyor. Samsung'un dokunmatik ekranlı telefonları da tasarım ve gelişmiş özellikleri ile göz alıyor.

Dokunmatik telefonların Samsung'un en önemli önceliği olduğunu belirten Samsung Mobile Turkiye Genel Müdürü C.S. Lee "2006 yılından sonra birbirinden başarılı birçok kayar kapaklı telefon geliştirdik ve kullanıcıların telefon kullanma alışkanlıklarını değiştirdik. Şimdi de aynısını dokunmatik telefonlar ile yapıyoruz. Daha iyi ve gelişmiş mobil uygulama ve hizmetler sağlamak için, dokunmatik ekranlı telefonlar ile mobil telefon dünyasında yeni bir çağ açacağımıza inanıyoruz. OMNIA, Star, Jet, Preston ve diğer tüm dokunmatik ürünlerimiz ile Türk kullanıcılara en mükemel telefonları sunmaya devam edeceğiz" dedi.


Dokunmatik telefonların yeni yıldızı: Samsung S5233 Star
Samsung S5233 Star 11.9 mm'lik incelikteki kompakt gövdesinde en son multimedya özelliklerini barındırıyor. 3.0 inclik tam dokunmatik ekranı ve TouchWiz kullanıcı arayüzü ile Samsung S5233 Star, kullanıcıların cep telefonlarından maksimum yararlanmalarına olanak sağlıyor. "Fotoğraflı Telefon Rehberi" sayesinde kullanıcılar kullanıcılar telefon rehberlerinde kayıtlı kişileri bu kişilere atadıkları fotoğraflara bir kez dokunarak arayabiliyor.

Samsung S5233 Star 3MP'lik kamera ve QVGA@15fps'yi destekleyen video kayıt özelliği ile de göz dolduruyor. Farklı ve çeşitli multimedya içeriklerinden keyif alınmasına olanak sağlamak için Samsung S5233 Star'da 50MB hafıza kapasitesi micro SD ile 8GB'a kadar yükseltilebilen harici bellek yuvası yer alıyor.

Samsung S5233 Star; otomatik rotasyon özelliği sayesinde kullanıcılara heyecan verici bir internet deneyimi yaşatıyor. Ekranı QWERTY klavyeye dönüşebilen Samsung S5233 Star'da ayrıca "Hareket Kilidi" özelliği yer alıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3042
favori
like
share
qwe21 Tarih: 21.11.2010 19:52
MALSINIZ.
woyn Tarih: 16.11.2009 22:52
sağol