ERKEKLER,"KARIN ALDATIRSA" SORUSUNA İSYAN ETTİ : 'ÖLDÜRÜRÜM' ŞIKKI NİYE YOK!..

Ege Kadın Dayanışma Vakfı EKDAV’ın erkekler arasında yaptığı anketten çıkan sonuç anketi düzenleyen uzmanları da şaşırttı.29 Ekim 2008 Çarşamba 08:23İZMİR - - Ege Kadın Dayanışma Vakfı EKDAV’ın erkekler arasında yaptığı anketten çıkan sonuç anketi düzenleyen uzmanları da şaşırttı. Milliyet yazarı Meral Tamer, ankette yer alan ve erkeklere yöneltilen bazı soruları köşesine taşıdı. İşte o ankette yer alan sorular. Ancak Tamer'in yazısında sadece "Eşinizi, evdeki yatağınızda bir erkekle yakalarsanız ne yaparsınız?" sorusuna verilen cevaplar var.


"ÖLDÜRÜM CEVABI NEDEN YOK?"


Mesela anketteki sorulardan biri “Eşinizi, evdeki yatağınızda bir erkekle yakalarsanız ne yaparsınız?” Cevap seçenekleri a) Döverim b) Derhal boşarım c) Evden kovarım diye gidiyor. Anket uygulanan erkeklerin çoğundan “Bizim vereceğimiz cevap, burada yok” diye itiraz gelmiş. “Nedir sizin cevabınız?” diye sormuşlar: “Öldürürüm!"


ANKETTEKİ DİĞER BAZI SORULAR


- Eşinizle birlikte arkadaşlarınıza akşam oturmasına gittiniz. Onlar da evli bir çift. Sohbet sırasında eşinizin, aile dostunuz olan erkeğe kur yaptığını farketseniz ne yaparsınız?


- Eşiniz akşam eve sizden geç gelse ve “Nereden geliyorsun?” diye sorduğunuzda “Sana ne!” dese ne yaparsınız?

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 421
favori
like
share