Kırt Kırt Kağıt - Kolektif - Kırt Kırt Kağıt Kitap Özet

Kitap Özet

Çocuklarıyla nitelikli vakit geçirmek isteyen anne babalar için cıvıl cıvıl bir rehber, öğretmenler için bulunmaz bir yardımcı kitap...

Bilinçsiz kullanılan televizyon ve bilgisayar oyunlarına karşı çocuklarını korumak, onların vakitlerini hem eğlenceli hem de el becerilerini geliştirecek eğitici oyunlarla doldurmak isteyen anne babalar için bulunmaz bir kitap Kırt Kırt Kağıt.

Çocuğunuzla geçireceğiniz nitelikli vaktin ne kadar kıymetli olduğunu anlamanıza yardımcı olacak bir kitaba sahip olmaya ne dersiniz. 100'e yakın farklı teknikle yapabileceğiniz etkinliklerle hem sizin hem de çocuğunuzun eğleneceğini iddia ediyoruz.

3 boyutlu kağıttan oyuncaklar, kağıt baskısından kediler, köpekler, dokulu kağıtlar, kapatmalı kartpostallar, kolajlardan şehirler, bahçeler, mozaik desenli hediyelik kutular, kağıt örme süslemeler, parlayan peçeteler ve daha neler neler yapmak artık çok kolay desek? Üstelik bu kitaptaki etkinlikleri yapmak için ihtiyacınız olan şeyin çocuklu her evde bulunması doğal olan biraz kağıt, bir makas ve biraz boya olduğunu söylesek?

Sakın şaşırmayın. Kırk Kırt Kağıt'ın rengarenk sayfalarını dolaşırken bize hak vereceksiniz...

Bu ilham verici kitap size kağıtlarla yapabileceğiniz birçok fikir sunacağı için muhteşem sonuçlara ulaşmak için açıklamaları adım adım izlemeniz yeterli.

Haydi Kağıtlarınızı, makasınızı, boyalarınızı, eğlenceye hazırlayın

Neşeli bir uyarı: Üzülmeyin, bu kitap kağıtları seven tüm yetişkinler için de ilham kaynağı olabilir.

Kitap KapakKırt Kırt Kağıt
Neşeli Etkinlikler
Kolektif
Timaş Yayınevi
Baskı Tarihi: Temmuz 2009
ISBN: 9786051140049
Sayfa: 160

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 586
favori
like
share