Tüm sezon heyecanlanla izlediğimiz diziler yazın gelmesiyle birlikte, ekranlara üç aylığına veda ettiler. Veda ederken de bizlere üç ay boyunca düşüneceğimiz sorular bıraktılar.

Tüm kargaşalardan, tüm belalardan bir şekilde kurtulan karakterlerimizden sezon finalinde kaza geçirenler, vurulanlar yaşayacak mı? Ameliyatta olanlar ameliyattan sağ çıkacak mı? Yeni sezonda yayınlanacak bölümlerde sevdiğimiz karakterlerden kimler devam edecek, kimler veda edecek? Finalde merak ve bol rating olsun diye yazılan olaylar, yeni bölümlerde sevdiğimiz karakterleri hangi noktalara getirecek? gibi soruların cevaplarını Eylül'e kadar beklerken, en beğenilen sezon finali hangisi olmuş, hangisi daha çok merak uyandırmış ve bize daha fazla soru daha çok heyecan bırakmış görelim...


Adanalı'da Maraz Ali kaçmak üzereyken, bizzat sevdiği ve öğretmen sandığı sevgilisi ''İdil' tarafından yakalandı. Her kargaşadan kılına zarar gelmeden kurtulan Maraz Ali bakalım bu seferde oradan kaçmanın bir yolunu bulacak mı? Öğretmen sandığı sevgilisinin polis olduğunu öğrendikten sonra İdil ve Maraz Ali arasındaki ilişkinin akıbeti ne olacak? Ve en önemlisi, o başından beri olmasını beklediğimiz ''İstanbul'un bugüne kadar görmediği kapışmayı'' önümüzdeki sezon izleyebilecek miyiz?


Arka Sıradakiler; çok heyecanlı bir bölüm ile sezonu kapattı. Sonda duyulan yedi el silah sesi ve çalan 'Arkadaş' şarkısı ekran başındaki herkesi ağlattı. Silahtan çıkan yedi kurşunla kimler vuruldu? Son kurşunla Barış kendini mi vurdu?


Aşk-ı Memnu; Behlül ve Bihter'in yakınlaşmasıyla sona ererken, onları birlikteyken yakalayan kişinin kim olduğu koca bir soru işareti. Tahminler ise daha çok, Nihal ya da Firdevs Hanım üzerinde yoğunlaşıyor...


Bir Bulut Olsam, tutkulu ve hastalıklı aşık Mustafa, Narin'e zorla sahip oldu mu olmadı mı sorusu akılları kurcalıyor. Bakalım başından beri Mustafa'nın aşkını hastalık olarak görmek istemeyen izleyicilerin, Mustafa karakterinin bu duruma getirilmesine olan sitemlere kulak verilecek mi önümüzdeki sezonda...


Canım Ailem, başladığından bu yana tüm karakterleriyle çok sevilen sıcacık bir dizi. Sezon finali hüzün doluydu. Ayrılıklarla sezona veda etmesi sevenlerini üzdü. Bakalım yeni sezonda çiftlerimiz aralarını nasıl düzeltecek, kendilerini nasıl affettirecekler?Kavak Yelleri; üçüncü sezonuna girmek üzere sezon finali yapan Kavak Yelleri, sezona bir kaza sahnesiyle veda etti. Bu sezon finalindeki kazanın, merak uyandırmak için mi, yoksa dizideki Efe karakterinin diziden ayrılmasına bir kılıf olarak mı yazıldığı önümüzdeki sezona kadar merak konusu.


Kurtlar Vadisi Pusu'da bunca bölümdür her çatışmanın içinden bir şekilde kurtulmayı başaran Polat, bu sefer pusuya düştü. Gelecek sezonda sevenleri Polat'ın akıbeti için meraklı ve heyecanlılar.


Küçük Kadınlar; bu senenin en şaşırtıcı finalini yaptı. Baş karakterlerden birinin, beklenmedik ölümüyle sezona veda eden dizinin, bu sahnesi rüya mı yoksa gerçek mi? Ablasının hastane parası için eniştesinin yanına giden Yeliz'in durumu ne olacak?


Melekler Korusun; Oyun günü gelip çatar.. Herkes son tekrarlarını yapıp sahne için heycanlanırken bir süpriz yaşanır. Bu durum İpek ve Barış’ın göz göze, dudak dudağa, duyguların şelale olup dile dökülmesine neden olur. Ancak unutulan tek şey o an için sahnede olduklarıdır.


Parmaklıklar Ardında; başladığı günden bu yana belki de en fazla oyuncu değişikliği yapan dizi. İkinci sezonunun finalini, her şeye açık bir şekilde yaparak; kimlerin ölüp kimlerin kalacağını düşündürecek üç aylık süreçte. Karantina altına alınan koğuştan kimler sağ kalacak, kimler ölecek?


Yaprak Dökümü'nün üç aylık tatilde bize bıraktığı en büyük soru; dizide en çok eleştirilen ve şimdi de intikam için nikah masasına oturan Ferhunde'nin Mithat'ın kulağına fısıldadığı şeyin ne olduğu oldu...Ferhunde Mithat'tan ne istedi, üç ay sonra öğreneceğiz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2024
favori
like
share
miss_kayseri_89 Tarih: 15.07.2009 14:20
[COLOR="Teal"]Aşk-ı Memnu Güzel Bir Sezon Finali Oldu..
wolverine Tarih: 11.07.2009 22:36
çok güzel hareketler bunlar.ama listede olmayınaca farklı kulandım oyumu.
ILNUR Tarih: 11.07.2009 17:18
bence tek türkiye
Ghost Rose Tarih: 11.07.2009 17:14
Ohoo nerdeyse hepsi güzeLDi.
Oyumu adanaLı'ya verdim.
ama
ßir ßuLut oLsam
Kavak YeLLeri
Küçük KadınLar
Arka SıradakiLer
de harikaydı.
En ßerßatıda Aşk'ı MeMnu'ydu midemi ßuLandırdı :S
mollycan Tarih: 11.07.2009 17:08
Bir Bulut Olsam ve Canim Ailem dizilerini severek izledigim icin, devamlarini
merak ediyorum. Oyum Bir Bulut Olsam a gitti
MiSS-FENER Tarih: 11.07.2009 13:35
Bir Bulut Olsam Ve Aşk-ı Memnu Güzel Bir Sezon Finali Oldu..

Ama Biten Bir Dizi Asi Çok Güzel Finalle Bitti Oyum Asi..
NaZ Tarih: 11.07.2009 13:30
Evet Asi'nin finali çok güzeldi, oyum Asi'den yana
MaRaBoGLu61 Tarih: 11.07.2009 12:42
En iyisi Asi dizisinin finaliydi Bu arada asi Ankete eklendi
NaZ Tarih: 11.07.2009 12:24
Sadece canim ailem ve ask-i memnuyu izliyorum. Canim ailemin sezon finali güzeldi, ask-i memnu biraz fazla abartiliydi. Diger diziler için yorum yapamiyacagim