Vitra banyo modeli - Vitra options - ev dekorasyonu - banyoVitra ileri teknoloji sayesindeki ürünleri ile birlikte kalitelisiyle dünya markası olması haline gelmiştir. Banyolar bilindiği gibi günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmak için ilk uğradığımız mekanlardır. Banyodaki havayı değiştirerek daha çok vakit geçirmek size çok keyif verecektir. Bu husuda size yardımcı olacak bir marka vitra birçok seçenekler ile çözüm sunmaktadır. Vitra banyo options ürün grubu ile tüketicilerine banyo içerisindeki alanların farklılığını yansıtacak. Vitra options modern modeli ile birlikte konforu hayatınıza geçiren akla gelen ilk gelen modelidir. Banyoda herkezin ihtiyacına karşılık verebilecek ürünlar Vitra banyo ‘da mevcuttur.

Vitra banyo options ürün grubunda her isteğe göre 50 - 120 cm arasında değişen ölçülerde çekmece modülleri yanyana kullanılabilir. İhtiyaca göre ise lavabonun alt kısımına ik taraflı olarak havluluk seçeneği ile farklı tarz görünüm yansıtabilinir.
Organik ve göz alıcı bir görünüm için kulpsuz olarak imal edilen vitra banyo ürünleri dolap çekmeceleri içeriye doğru bastırdığınız zaman açılmaktadır. Vitra banyooptions grubu serisi üç farklı tasarımdan çanak ve lavabo istekler doğrultusunda tezganın alta tarafında her iki tarafa konulabilmektedir.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 588
favori
like
share