Meyve Asitleri İle Cildinizi Sıkılaştırın - Cilt İçin Öneriler - Cildi Sıkıkaştırmak İçin Öneriler - Pürüzsüz bir cilt için süt banyosu

Meyve asitleri ile cildinizi sıkılaştırın

Meyve asitleri olarak da bilinen alfa ve beta hidroksi asitleri içeren kremler hem hücre yenilenmesinde hem de cilt yüzeyinin pürüzsüzleştirilmesinde önemli rol oynuyorlar. Düzenli kullanım sonunda cilt sağlıklıbir görünüm cilt yüzeyi pürüzsüzleşiyor. Ama dikkat; pigment tahribatlarına neden olduğu için güneşlenme sırasında kullanılmaları önerilmiyor.
Vitamini ve Meyve Asitleriyle Hücre Yenilenmesi

Kırışıklıkları savaşta A vitamini asitleri oldukça etkilidir. Hassas ciltlerin birçoğu da problemli olduğundan bugün A viatamini dermatologlar tarafından da cildi pürüzsüzleştirmek kırışıklık oluşumu ya da akne tedavisinde kullanılmaktadır. Kozmetik ürünlerde ise seyrek bulunmaktadır.

Pürüzsüz bir cilt için süt banyosu

Süt banyosunun cilt üzerinde hem rahatlatıcı hem güzelleşatirici hem de kuru ve hassas ciltleri besleyici etkisi bulunuyor. Sütün bu nemlendirici özelliklerinin yanı sıra bileşimindeki viataminler mineraller ve süt asitleride hücrelerin beslenmesi ve yenilenmesini sağlıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 386
favori
like
share