Arturo Gatti Kimdir - Arturo Gatti Biyografisi - Arturo Gatti Hayatı

15 Nisan 1972 Doğumlu.... 35 Yaşında... Kanadalı... Lakabı Gök Gürültüsü.... Kanada'da Montreal'de Doğdu... Amerika'da New Jersey'de Yaşıyor... Sağ Gard... 1991'de Başladı Profesyonel Boksa... Oscar De La Hoya Ve Floyd Mayweather Gibi Dünyanın En Büyükleri İle Ringe Çıkmadan Önce Bu Dev İsimlerinden Gelen Teklifleri Tereddüt Bile Etmeden Kabul Etti... İkisine De Yenildi Ancak Bu Maçlar Tanınmasında Büyük Rol Oynadı.... Son Zamanlarda Performansının Düştü..

Ibf Altın Kemerini 1995 İle 1997 Yılları Arasında Belinde Taşıdı... 2004-2005 Yılları Arasında Wbc Altın Kemerinin Sahibiydi... 1997'de Yılın En İyi Ko'sunu Gabrıel Rolas'ı İndirerek Gerçekleştirmişti... Aynı Yıl Yine 1997'de Ve Akabinde 1998'de Arda Arda Yılın Boksörü Seçildi... 2002 Yılına Kadar Büyük Bir Çöküş Yaşasa Da Sonra İnanılmaz Bir Çıkışla Yine Boksun Magazin Dergilerini Süsledi... Amerikalı Olup Da Lakabı İrlandalı Olan Mıcky Ward İle Yaptığı Maçlarda Asla Unutulmuyor... Kısacası Az Bulunur Bir Böksör...

Yardımcı Antrenörü Mıcky Ward ... 2002 Ve 2003'te Üç Kez Üst Üste Maç Yaptığı Ve İki Kez Kazanıp Bir Kez Yenildiği Boksör Şimdi Onun Yardımcı Antrenörü.... Mıcky'nın Gattı İle Yaptığı Karşılaşmalar Onun İçin Bir Sondu.. Boksu Bırakmıştı....

Şampiyonun şüpheli ölümü İtalyan asıllı, Kanadalı eski şampiyon boksör Arturo Gatti, Brezilya'nın Porto de Galinhas bölgesinde, tatil yaptığı evde ölü bulundu.

Kafasında ve boynunda yara izleri bulunan 37 yaşındaki eski şampiyon boksör, ailesi ile tatil yaptığı Brezilya'da sadece iç çamaşırı ile kanlar içinde bulundu.

Cesedin bulunduğu yerde, aynı zamanda kanlı bir çanta sapının da bulunduğunu açıklayan polis, olayla ilgili soruşturmanın başladığını söyledi.

Gatti'nin eşinden alınan bilgiye göre, çift geçen cuma tatil beldesinde ikinci balayını kutlamak üzere geldi.

İtalyan asıllı olan ve 'Yıldırım' takma adıyla bilinen Gatti, boksu 2007 yılında bırakmıştı. Gatti'nin, tüy siklet ve hafif siklet dallarında dünya şampiyonlukları bulunuyordu.

Arturo Gatti ReSimLeri [url]http://www.main-board.com/unluler/244532-arturo-gatti-resimleri.html[/url]

Arturo Gatti VideoLarı [url]http://www.main-board.com/videolar/244534-arturo-gatti-boks-show.html[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 873
favori
like
share