Cam Ev Kitap Özeti - Cam Ev Kitap Tanıtımı
Kitap Özeti
Morganville acayip karakterlerle dolu küçük bir üniversite kasabası. Fakat güneş battıktan sonra kötüler dışarı çıkıyor. Çünkü Morganville’de, en karanlık gölgelerin ardında pusuya yatmış bekleyen bir şeytan var -bu öyle bir şeytan ki, güpegündüz sokaklara dökülmek için fırsat kolluyor!

Kahramanımız Claire Denvers, cehennem azabından farksız yurt yaşantısından bıkıp usanmış genç bir kız. Popüleritesinden ödün vermeyen arkadaşları, okulun sosyal hiyerarşisindeki yerini unutmasına asla izin vermiyor. Ki sıfırın altında bir yer bu yer!

Haz etmediği kampüs yaşamından vazgeçtikten sonra kendine bir oda bulduğu o eski, heybetli malikane de aslında umduğu gibi bir yer değil galiba. Yeni ev arkadaşlarında hiçbir yaşam belirtisi yok. Ama kasabanın en derin sırlarından biri, taze kana susamış bir halde, sinsice ortaya çıktığında hepsi birden Claire’i koruyacak, o da başka bir mesele!

Rachel Caine, Morganville Vampirleri, Weather Warden ve

Outcast Season serilerinin yazarıdır. Caine sanatçı kocası R. Cat Conrad’la birlikte Forth Worth, Teksas’ta yaşıyor.Künyesi

Çeviren: Yeliz Üslü
Yayın Yılı: 2009
Orjinal Adı: The Morganville Vampires
324 sayfa
İthal Kağıt
13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:6054228119
Dili: TÜRKÇE
Artemis Yayınları

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2467
favori
like
share