Adanadaki Meslek Liseleri - Adanadaki Meslek Liseleri Listesi

Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ADANA / CEYHAN
Adı: CEYHAN BİLİCİLER ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
Adresi: Anadolu Otelcilik Ve Turzm. Mesl.Lisesi Büyükmangit Köyü Bölge Trafik Karşisi
Telefon Numarası: 3226135224
Faks Numarası: 3226121094


Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmeslek lisesi
Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi SBS taban puanları, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ADANA / CEYHAN
Adı: CEYHAN TICARET VE ANADOLU TİCARETMESLEKLİSESİ
Adresi: Şahin Özbilen Mah. Mimar Sinan Cad. No.142

Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi
Adana Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi SBS taban puanları, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ADANA / KOZAN
Adı: KOZAN TİC.MESLEK LİSESİİSESİ VE ANADOLU TİC.MES LİSESİ
Adresi: CUMHURİYET MAH.OTOGAR KARŞISI
Telefon Numarası: 3225158341
Faks Numarası: 3225158186


Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi
Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi SBS taban puanları, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ADANA / SEYHAN
Adı: ÇUKUROVA EL. PERS. ANADOLU İLETİŞİM MESLEK LİSESİ
Adresi: CEMALPAŞA MAH. ORDU CAD. 165
Telefon Numarası: 3224533100
Faks Numarası: 322453305


Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesi
Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ADANA / SEYHAN
Adı: NEZİHE YALVAÇ ANADOLU OTLİSESİ VE TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
Adresi: Kurtuluş Mah.Yeni istasyon Karşısı
Telefon Numarası: 3224575043
Faks Numarası: 3224593624

Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesi
Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ADANA / SEYHAN
Adı: SABANCI AND.TEKS.TEK.L.VE AND.TEKS.MESLEK LİSESİİSESİ
Adresi: ATATÜRK CAD. NO:30
Telefon Numarası: 3224539438
Faks Numarası: 3224535529

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 9319
favori
like
share
ASİ-ADANALI Tarih: 01.01.2010 01:07
tsk saol