Antalya Meslek Liseleri - Antalya Merkez Meslek Liseleri Listesi
Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi
Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi SBS taban puanları, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / ALANYA
Adı: NEZİHE SOYDAN ANADOLU TİC.MESLEK LİSESİ.VE TİC.MESLEK LİSESİ
Adresi: Büyük Hasbahçe Mah./Alanya /Antalya
Telefon Numarası: 2425132095
Faks Numarası: 2425119897


Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / ALANYA
Adı: ÜMİT ALTAY AND.OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
Adresi: HAL YOLU ÜZERİ - KONAKLI
Telefon Numarası: 2425652500
Faks Numarası: 2425652098

Anadolu otel.turizm Meslek Lisesi
Antalya Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / KAŞ
Adı: ANA.OTEL.TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
Adresi: GOKSEKİ MAHALLESİ GÖKÇEÖREN KÖYÜ
Telefon Numarası: 2428397031
Faks Numarası: 24283970312

Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
Antalya Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / KEMER
Adı: KEMER ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
Adresi: ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ YENİ MAHALLE ESKİ OTOGAR YANI
Telefon Numarası: 2428147346
Faks Numarası: 2428147346

Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi
Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi SBS taban puanları, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
Adı: ANADOLU MESLEK LİSESİ VE MESLEK LİSESİ
Adresi: YUKARI PAZARCI MAH.4079 SOK.
Telefon Numarası: 2427461214
Faks Numarası: 2427420725

Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
Adı: FETHİ YILMAZ SEZER ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
Adresi: ÇOLAKLI BELDESİ
Telefon Numarası: 2427637230
Faks Numarası: 2427637231

Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi
Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi SBS taban puanları, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
Adı: MANAVGAT ANADOLU MESLEK LİSESİ VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
Adresi: YUKARI PAZARCI MAHALLESİ 4077 SOKAK
Telefon Numarası: 2427462408
Faks Numarası: 2427464515

Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
Adı: MANAVGAT ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
Adresi: SORGUN MAH.TİTREYENGÖL MEVKİİ
Telefon Numarası: 2427569382
Faks Numarası: 2427569382

Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmeslek lisesi
Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi SBS taban puanları, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
Adı: MANAVGAT İMKB TİCARET VE ANADOLU TİCARETMESLEKLİSESİ
Adresi: MİMAR SİNAN MAHALLESİ OYMAPİNAR CADDESİ
Telefon Numarası: 2427460327
Faks Numarası: 2427428383

Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
Adı: ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
Adresi: 100.Yıl Bulvarı Muze Arkası Antalya
Telefon Numarası: 2422385130
Faks Numarası: 2422385130

Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi
Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi SBS taban puanları, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
Adı: ANTALYA BAROSU ANADOLU MESLEK VE MESLEK LİSESİ
Adresi: Çaybaşi Mh. 1359 Sok. Antalya
Telefon Numarası: 2423211518
Faks Numarası: 2423217288

Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmeslek lisesi
Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi SBS taban puanları, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
Adı: HIZIR REİS TİCARET VE ANADOLU TİCARETMESLEKLİSESİ
Adresi: Yenimahalle Seyhan Cad.2416 Sok.Antalya
Telefon Numarası: 2423267321
Faks Numarası: 24232673212

Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmeslek lisesi
Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi SBS taban puanları, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
Adı: YEŞİLBAYIR İMKB ANADOLU OTELCİLİK VETURİZMMESLEKLİSESİ
Adresi: YEŞİLBAYIR HÜRRİYET MH. RECEP SK.NO:19
Telefon Numarası: 2424431966
Faks Numarası: 2424431967

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 16858
favori
like
share