Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi - Ankara Mustafa Hakan Güvençer Anadolu LisesiOkulumuz eski Kazan Kaymakamlarından Mustafa Hakan Güvençer’in öncülüğünde Kazan Halkının yardımlarıyla 1998 yılında kuruldu. Ankara’nın Kazan İlçe merkezinde eğitim-öğretim hizmeti veren Okulumuz, ilk mezunlarını 2002 yılında verdi. Son 5 yılda okulumuzdan mezun olan öğrenciler, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde öğrenimlerine devam ediyorlar.


Ortaöğretim Kurumları Sınavıyla öğrenci alan okulumuzun kontenjanı 60 kişidir. Bu yılki sınav sonuçlarına göre, 340 OKS TM taban puanla öğrenci alınmıştır.


Okulumuzun idari kadrosu bir müdür ve bir müdür yardımcısından oluşmaktadır.

Okul Müdürümüz Abdullah YİĞİTOĞLU ve Müdür Yardımcımız Abdullah ÖZTÜRK’tür.

Kadrolu öğretmen sayımız 18’dir ve öğretmen açığımız bulunmamaktadır.

Ayrıca bir memure ve iki hizmetli ile birlikte idari ve teknik hizmetler yürütülmektedir.

Okulumuzda, 24 derslikli yeni binasında eğitim öğretim yapılıyor ve okulumuzda resim atölyesi, bilgisayar laboratuarı, fen laboratuarı, tiyatro salonu, kütüphane, rehberlik odası, öğretmenler odası ve idari bölümler yer alıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1253
favori
like
share
FreddyKrueger Tarih: 26.07.2010 17:49
@ göznur

OkuLun ReSmi SiteSinden BakabiLirSiniz...
göznur Tarih: 26.07.2010 10:09
mustafa hakan güvençer anadolu lisesinin servis imkanları var mı sınıfları kaç kişilik okulun eğitim durumu nasıl kayıt için hangi belgeler isteniyor bu soruların cevabını bana gönderebilir misiniz