Antalya - Alanya - A.Feyzi Alaettinoğlu Lisesi

Alanya A.Feyzi Alaettinoğlu Lisesi 1996-1997 Eğitim-Öğretim yılından itibaren açılarak faliyete geçmiştir. faliyete geçtiği dönemden günümüze Türkiye' nin sayılı üniversitelerine öğrenciler göndererek adını duyurmuş ve kendini ispatlamıştır.

Okulumuz, senelerdir Ö.S.S. sonucunda elde ettiği başarılardan dolayı tercih edilen bir okul haline gelmiştir.Okulumuzda 46 öğretmen görev yapmaktadır.Öğrenci sayımız ise 986 dır.

Okulumuz, tek bloktan oluşmakta 21 derslik bulunmaktadır.Okulumuzda fizik, kimya, biyoloji, laboratuvarı ve bilgisayar sınıfı bulunmaktadır.Okulumuz aynı zamanda yatılı okul olup 67 kız yatılı öğrencimiz bulunmaktadır.okulumuz arsası yaklaşık olarak 3 dönümdür ve etrafı ağaçlar ve çiçeklerle çevrilidir.

Okulumuz, öğrencilerinin beden eğitimi yapabilecekleri oyun bahçesi ve 1500 ü aşan kitap sayısı ile işlevsel bir kütüphaneye sahiptir.Okulumuz teknoloji donanımı olarakta oldukça iyi durumdadır. Bilgisayar laboratuvarında yüksek hızda internet ile birbirine bağlı 20 adet bilgisayar, projeksiyon aleti ve tepegöz bulunmaktadır.

Bütün bu donanımlar ve kurumsal kimliğimizle eğitim - öğretim; Toplam kalite kurulu ve okul Gelişim Yönetim Ekibi çalışmaları doğrultusunda düzenli olarak devam etmektedir.


Adres : Saray mahallesi Kültür caddesi Fevziler sokak No: 1 Alanya / Antalya

Tel : 0 242 511 69 29

Fax : 0 242 511 69 30

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1603
favori
like
share