Antalya - Döşemealtı - Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi

Okulumuzda 16 derslik, 1 öğretmen odası, 2 fizik, 1 kimya, 1 biyoloji, 1 bilgisayar laboratuarı, müzik-resim matematik kulübü odaları, 1 kütüphane, 1 harita odası (öğretmenler odası içerisinde) bulunmaktadır. Ayrıca yeni yapılan kapalı spor salonu, 10 dairelik personel lojmanı ve bir bahçe kantini bu günlerde hizmete sunulacaktır.

Okulumuz, 2 ana binadan oluşmaktadır. Birinci bina eğitim-öğretim ve yönetim binası 2. bina pansiyon binamızdır. Pansiyonda 152 kız ve erkek öğrenci barındırma kapasitesindedir.

VİZYONUMUZ
Bilim ve teknolojinin farkında olan, değişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, en az bir yabancı dili çok iyi bilen, yüksek moral değere sahip, kendine güvenen, katılımcı, kendini sorgulayan, etkili ve nitelikli çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.MİSYONUMUZ
Öğrencilerin; bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğretmenlerini, bilgili becerili, özgüvenli olmalarını, çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını, sağlamaktır.

Adres: Yeşilbayır Kasabası Hürriyet Mah. Mektep Sok. Antalya

Telefon: 0242 443 1856

Faks: 0242 443 1855

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1690
favori
like
share