Çöz BakaLım - Çöz BakaLım Programı - Çöz BakaLım Yarışması - Çöz BakaLıma KatıLma Formu

Çarşamba 22:45

Kanal D’deyepyeni bir yarışma programı daha başlıyor!


Amerika’da izlenme rekorları kıran “Çöz Bakalım” adlı
yeni yarışma programı Kanal D’de başlıyor.

Kanal D’de sunuculuğunu Cem Davran’ın yapacağı “Çöz Bakalım” adlı yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Yapımını D Productions’ın üstlendiği “Çöz Bakalım”, yayınlandığı ülkelerde rating rekorları kırıyor.

Dünyada fırtınalar koparan yarışma programlarının yapımcısından “Çöz Bakalım”, Amerika’nın fırtınalar koparan en ünlü yarışma programlarının yapımcısı tarafından hazırlanan en yeni yarışma programı! Dünyada eğlence fırtınaları estiren Riziko ve Çarkıfelek’in yaratıcısı olan Merv Griffin’in, 2007 yılında ölmeden önce hazırladığı en son program “Çöz Bakalım” her hafta Çarşamba akşamları Kanal D’de ekrana gelecek.

Her hafta 5 yarışmacı büyük ödülü kazanmak için mücadele edecek Cem Davran’ın dinamik sunumu ile ekrana gelecek yarışmanın her bölümünde 5 yarışmacı büyük ödül için yarışacak. Bulmaca mantığında hazırlanan yarışma iki etaptan oluşuyor. Yarışmanın ilk etabına iki yarışmacı katılıyor. Butona ilk basan yarışmacı cevap hakkını alıyor. Yarışmanın temposu ve heyecanı, oyun bozucu adı verilen diğer 3 yarışmacının da yarışmaya dahil olması ile doruk noktasına ulaşıyor. İlk iki yarışmacı soruya yanlış yanıt verirse cevap hakkı arkada duran oyun bozucu üç yarışmacıya geçiyor. Butona ilk kim basar ve doğru cevabı verirse arkadaki yarışmacı öne, yanlış vevap veren yarışmacının yerine geçiyor. 5 yarışmacı da sorulara en çok cevap veren olup, 100 bin TL ve üzeri para ödülünü kazanmak için mücadele ediyor. Ayrıca finale kalan yarışmacı, bulmacanın geriye kalan boşluklarını tamamlamayı başarırsa artı 5 bin TL ve 2 kişilik seyahat hakkı da kazanıyor.

Amerika’da NBC’nin sahip olduğu 5 ayrı TV kanalında, İngiltere’de, Kanada’da ve Yeni Zelanda’da yayınlanan “Çöz Bakalım” yayınlandığı her ülkede rating rekorları kırdı ve bağımlılık yarattı. Hatta Amerika’da programın 3 bulmaca kitabı çıktı. Pc ve arcade oyunları piyasaya sürüldü. Bulmaca ve yarışma severleri ekrana bağlayacak ”Çöz Bakalım” her hafta Çarşamba akşamları Kanal D’de. Sakın kaçırmayın!

Başvuru Formu

Tel: 0212 429 58 33

[email]cozbakalim@kanald.com.tr[/email]

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1282
favori
like
share