Çorum - Osmancık - Osmancık Anadolu Lisesi

Okulumuz 1993 yılında açılmış olup ilk olarak Osmancık Lisesi binasında eğitim-öğretime başlamıştı. Daha sonra okul binamızın açılmasıyla 1997 yılında binamıza taşınarak eğitim - öğretimimizi kendi binamızda sürdürmeye başladık.
İlk mezunlarını 1999-2000 öğretim yılı sonunda veren okulumuz, Tıp Fakültesi, Veterinerlik Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi gibi çeşitli üniversite alanlarına öğrenci yerleştirerek başarısını artırmaktadır.
Halen okulumuzda 389 öğrenci öğrenim görmekte olup 1 Müdür 1 Müdür Yardımcısı 4 Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni, 4 İngilizce öğretmeni, 1 Fransızca öğretmeni, 4 Matematik öğretmeni, 2 Coğrafya öğretmeni, 2 Tarih öğretmeni, 1 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni, 1 Felsefe öğretmeni, 1 Biyoloji öğretmeni, 1 Kimya öğretmeni, 1 Fizik öğretmeni, 1 Bilgi Teknolajileri Formatör Öğretmeni ve 1 Rehber öğretmen ile birlikte 26 kişilik öğretim kadromuz 1 VHKİ ve 1 Hizmetli personelimizle eğitim-öğretim çalışmalarını sürdürmektedir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 835
favori
like
share