Afyonkarahisar - Şuhut - Karadilli Lisesi

Karaadilli Lisesi,1967 yılında Karaadilli Ortaokulu hizmete girmiştir.20 yıl ortaokul olarak faaliyet gösterdikten sonra 1987 yılında Karaadilli Lisesi olarak faaliyetine devam etmektedir.Okulumuzun lise kısmından bugüne kadar 294 öğrenci mezun olmuştur. Bu mezun öğrenciler içerisinden 45 öğrencimiz üniversiteye yerleşmiştir.Okulumuzda halen 1 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, 1 Matematik Öğretmeni, 1 Fizik Öğretmeni, 1 Biyoloji Öğretmeni, 1 Kimya Öğretmeni, 1 Coğrafya Öğretmeni görev yapmaktadır.2005-2006 eğitim-öğretim yılında okulumuz 6 şubede toplam 124 öğrenci öğrenim görmektedir.Okulumuzda içerisinde 18 bilgisayarı bulunan bir bilgisayar laboratuvarı, her türlü deneyi yapabilme imkanı verebilecek sayısız malzeme bulunan Fen laboratuvarı, her branşta 1914 tane kitaptan meydana gelmiş bir kütüphanesi bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

BİZ, BÜTÜN ÖĞRENCİLERİN ÖĞRENMELERİNİ SAĞLAMAK, ONLARIN BİLGİLİ, BECERİLİ VE KENDİNE GÜVENEN BİREYLER OLARAK YETİŞMELERİNE FIRSAT TANIMAK VE ONLARA 21. YÜZYILIN GELİŞEN İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREBİLECEK BECERİLER KAZANDIRMAK İÇİN VARIZ.

İSTİYORUZ Kİ; OKULUMUZDA ÖĞRENME TEMEL İHTİYAÇ KABUL EDİLSİN.

İSTİYORUZ Kİ; OKULUMUZ KARDEŞLİK VE BARIŞIN FİLİZLENDİĞİ VERİMLİ TOPRAKLAR OLSUN.

İSTİYORUZ Kİ; OKULUMUZ HÜR DÜŞÜNCE VE DEMOKRASİNİN ÖZÜMSENİP YAYILDIĞI COĞRAFYA OLSUN.

İSTİYORUZ Kİ;OKULUMUZU BİTİREN ÖĞRENCİLER HAYATI HER YÖNÜYLE KAVRAYABİLEN NİTELİKLİ İNSAN OLSUN.

BİZİM İÇİN ERİŞİLEBİLİRLİK, İLETİŞİM, ESNEKLİK, YÖNLENDİRME VE YANIT VEREBİLME ESASTIR.

UNUTMAYALIM Kİ ;

EĞİTİM - ÖĞRETİM SÜRECİ SÜRDÜRÜLE- BİLİR,GELİŞTİRİLEBİLİR VE YÖNETİLEBİLİR BİR SÜREÇTİR. BİZ BU SÜREÇTE ÖĞRENCİLERİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 933
favori
like
share