Çanakkale - Yenice - Reyan Bodur Anadolu Lisesi

Çanakkale İlimizin güzide ilçelerinden olan Yenicemizde, eğitim açısından çok önemli bir eksik olarak görülen Anadolu Lisesini açmanın onurunu yaşıyoruz. Bu sebeple açılmasında emeği geçenlere ve okulumuza ismini verip maddi manevi desteklerini esirgemeyen Sayın Reyan Bodur Hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz.

2005-2006 Eğitim Öğretim Yılında okulumuz Mehmet Bodur Lisesi Reyan Bodur Bloğunda eğitim öğretime başlamıştır.Önümüzdeki yılda Mülkiyeti Diyanet Vakfına ait 14 Derslikli binaya taşınacağız.

Bilgi çağını yaşadığımız asrımızda eğitimin vazgeçilmez bir unsur olduğu daha fazla önem kazanmış bulunmaktadır. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi yetiştirmeyi amaç edinerek bu görevin sorumluluğu ve bilinciyle hareket eden, deneyimli ve dinamik bir eğitim kadrosuyla, Atatürk’ün göstermiş olduğu hedefler ve Türk Milli Eğitiminin temel amaçları doğrultusunda,Öğrenci-Veli-Öğretmen ilişkisinin ve Eğitimde Toplam Kalite Yönetiminin önemini her zaman dikkate alarak üstlenmiş olduğumuz misyonla öğrencilerimizi büyük hedeflere taşımak için gerekli çabayı harcamak bizler için bir ödev olmuştur.Okulumuz da yaptığımız faaliyetleri, çalışmaları anlatmak ve de öğrenci velileriyle sağlıklı bir iletişim gerçekleştirebilmek maksadıyla kurmuş olduğumuz Web sitemizde okulumuzla ilgili bütün bilgileri bulacak, güncel gelişmeleri takip edebilecek ayrıca duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşma imkânı bulacaksınız.

Hep birlikte yeni ufuklarda buluşmak temennisiyle …


Adres : Reyan Bodur Anadolu Lisesi

Yenice-Çanakkale

Telefon : 0286 474 40 58

Fax : 0286 474 43 22

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1775
favori
like
share