Kayseri - Melikgazi - Melikgazi Lisesi

Okulumuzda son yıllarda nezih bir eğitim ortamı oluşturmaya yönelik çalışmalara, okulların tatil olması da fırsat bilinerek devam edildi. Okulumuzda ek bina olarak bilinen kısımda tamirat, tadilat ve boyama işleri yapıldı. Ek bina da zümre öğretmenlerinin gün boyu yaralanacakları ve öğrencilere her an rehberlik yapabilecekleri zümre odaları oluşturuldu.
Daha önce pencereleri değiştirilen, iç dizaynı yeniden yapılan pansiyonumuz dış boyaması da gerçekleştirilerek dıştan bakanların takdir edecekleri bir görüntüye kavuşturuldu. Bütün bu işlerin yapılmasında devlet imkanların yanı sıra samimi bir şekilde etkin olarak geliştirdiğimiz okul çevre işbirliğimizin bir sonucu olarak mahalli imkanlar ve hayırsever desteği de sağlanmıştır.

“Yıpranmak, paslanmaktan iyidir” sözünü kendisine düstür edinen okulumuza rağbet her geçen yıl artmaktadır. Önceki yıllar olduğu gibi bu yıl da çevremizdeki semtlerden okulumuza kayıt için yoğun taleplerle karşılaşmamız bizim çalışma azmimizi daha da kamçılamaktadır.Melikgazi Aydınlıkevler Lisesi
Çorakçılar Mh. Kartopu Sk. No: 1
MELİKGAZİ / KAYSERİ
Telefon: 0 352 336 22 27
Faks: 0 352 330 20 17

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 965
favori
like
share