Real Madrid’de forma giyen Brezilyalı ünlü futbolcu Ronaldo’nun adı uyuşturucu partisine karıştı. Brezilya basını, Ecstasy satışına karışan isimlerin aralarındaki telefon görüşmelerinde Ronaldo’nun da adının geçtiğini ve polisin ünlü futbolcuyu bu hafta ülkeye gelişinde sorguya alacağını yazdı.

Ronaldo’nun sanık olmadığı belirtilmesine rağmen, polis dedektifi Luiz Marcelo Xavier, Folha de S.Poulo gazetesine yaptığı açıklamada, Ecstasy satıcılarının uyuşturucu alınan bir partide Real Madrid’in yıldızının da olduğunu söylediğine değindi.


Pop yıldızı da katılmış

Folha, yetkililerin Ronaldo’nun ancak partide uyuşturucu aldığının güçlü delillerle belirlenmesi halinde suçlanabileceğini yazdı. Ronaldo, yanlış bir şey yapmadığını söyleyerek kendini savundu. Öte yandan uyuşturucu trafiğinde yer alan kişilerden birinin, Ronaldo’nun eski kız arkadaşı Brezilyalı model Livia Lemos’un kardeşi Amon Lemos olduğu ve internet üzerinden Ecstasy satmak suçuyla geçen ay tutuklandı. Amon Lemos, Brezilyalı pop yıldızı Gabriel Pensador’un aynı partide olduğunu söyledi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 427
favori
like
share