Haber 61 1 Numara

Batth ve Drobik'in TS sevdası

Trabzonspor fanatiği Alman Thomas Batth ve Polanyalı fanatik Artur Drobik'ten haber61.net'e övgü.
Trabzonspor fanatiği Alman Thomas Batth ve Polanyalı fanatik Artur Drobik'ten haber61.net'e övgü. Alman ve Polanyalı Trabzonspor fanatikleri Trabzonspor haberlerini haber61.net'ten takip ettiklerini ifade ettiler.Trabzonspor'un yurt dışı kampının müdavimlerinden olan Trabzonspor fanatiği Thomas Batth ve Polanyalı fanatik Artur Drobik bordo mavili takımın Hollanda kampında haber61.net'e övgü dolu sözlerden bulundular.

TRABZONSPOR'U HABER61'DEN TAKİP EDİYORUM
Haber61.net Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Aydınlı'ya açıklamalarda bulunan Trabzonspor fanatiği Thomas Batth, �Haber61.net'i 1-2 seneden beri takip ediyorum. Trabzonspor benim sevdam, Trabzonspor haberlerini haber61.net'ten takip ediyorum� dedi.

HABER61.NET'E ÖVGÜ ÜSTÜNE ÖVGÜ
Bordo mavili takımın kamp yaptığı Hollanda Mierlo'ya Almanya'dan geldiklerini ifade eden Batth, �5 günden beri arabımızda yatıp kalkıyoruz. Trabzonspor yurt dışı kapmalarını kaçırmam olmaz. Bu arada Trabzonspor ile ilgili bizleri bilgilendirdiğiniz için de sizleri kutluyorum� diye konuştu.
FATİH TEKKE'Yİ HABER61'DEN ÖĞRENDİM
Fatih Tekke transferinin olmadığını haber61.net'ten öğrendiğini kaydeden Batth, �Sabah haber61.net'ten Fatih Tekke transferinin olmadığını okudum. Çok hızlı habercilik yapıyorsunuz, Haber61.net habercilik konusunda bir numara� dedi.
Öte yandan Alman ve Polanyalı Trabzonsporlu fanatikler Başkan Sadri Şener ile bir süre görüştüler ve sabah yapılan idmandan görüntü çektiler.
Selahattin Aydınlı / Hollanda Mierlo


Kaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 427
favori
like
share