Nihat Kahveci, 6 ay süren sakatlığının ardından, takımı Real Sociedad´ın Atletic Bilbao´ya 3-0 yenildiği Bask derbisinin son 35 dakikasında forma giydi.

Karşılaşma sonrası ilk maçı olmasına rağmen kendisini iyi hissediğini vurgulayan Nihat, "Tabiki oynaya oynaya maç ritmini yakalayacağım. Hocamın da bana ilk maçımda bu kadar uzun süre vereceğini tahmin etmiyordum" dedi.

Maçlarının Türkiye´de yayınladığını bildiğini vurgulayan milli oyuncu, "Türk halkının beni izlediğini bilerek sahaya çıkıyorum ve sahada onların desteğini gerçekten hissediyorum. Bu yüzden sahada elimden geleni yapıyorum" dedi.

2006 Dünya Kupası 2. Eleme Grubu´nda Danimarka ve Ukrayna ile karşılaşacak olan Milli Takım´ın çok önemli iki maça çıkacağını ifade eden Nihat, "Fatih hoca ile görüştüğümde beni Milli Takım´da görmek istediğini söyledi. Bu yüzden kendisine teşekkür ediyorum. Ancak sakatlıktan yeni kurtulduğum için takımımla birlikte çalışmam daha doğru olur diye düşündüm. Zaten şu an yüzde 100 oynayacak kapasitede değilim" diye konuştu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 346
favori
like
share
sulfato Tarih: 06.09.2005 15:39
inşallah eski nihat geri gelir usta
puslukurt Tarih: 31.08.2005 09:18
İnşallah en kısa zamanda eski günlerine döner..
Haber için teşekkürler..
kurtjara Tarih: 29.08.2005 10:50
İnşallah eski günlerine döner ona ihtiyaçımız var.Haber için teşekkürler dostum.