Kaçan balık Palacio!

Galatasaray, Keita´ya 7 milyon, Beşiktaş, Ferrari´ye 4.5 milyon Euro verdi. Devleri peşinden koşturan Boca´lı Palacio´yu kapan Genoa´nın ödediği bonservis ücretini ise hiç sormayın.

Yeni sezonda üç büyüklerin yapacakları transferler merakla bekleniyordu. Ancak istenilen futbolcuların bonservis bedellerinin yüksek olması, kulüplerimizin önündeki en büyük engel. Yine de birçok futbolcuyu göz hapsine alan takımlarımız bazen de kaçan balıkları göremiyor! İşte size en güzel örnek Boca Juniors’un Avrupa’nın dev takımlarının listesindeki ismi olan ve sadece 3.5 milyon Euro’ya
İtalya’nın Genoa Takımı’na transfer olan Rodrigo Palacio.

Senelik 925 bin Euro
Barcelona, Chelsea ve Real Madrid gibi büyük ekiplerin listesinde olan Palacio, Çizme ekibine çok ucuza gitti. Senelik alacağı ücret ise daha komik: 925 bin Euro. Fenerbahçe şu ana kadar yurtdışından yabancı bir ismi kadrosuna katmadı ama Galatasaray, Keita’yı 7 milyon Euro’ya, Beşiktaş’ta Ferrari’yi 4.5 milyon Euro’ya transfer etti. Keita’nın 2.2 milyon, Ferrari’nin ise yıllık 2.5 milyon Euro aldığını düşünürsek, böyle bir ismin kulüplerimizin gözünden kaçması oldukça şaşırtıcı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 309
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 19.07.2009 17:57
bu adam süper adam her takıma da lazim bunun gibi en az bir tane