Erkekler en ufak bir nedenden dolayı bile kadınlardan uzaklaşabilirler. İşte en yaygın soğuma nedenleri...

Dedikodu: Erkekler sürekli başka kadınların görünümleri ve yaptıkları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı aptalca bulurlar.

Servet düşkünlüğü: Hiç bir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz. Hatta 'ne iş yapıyorsun?' sorusunu bile 'ne kadar paran var' diye algıladıkları da görülür.

Kıskançlık: Bu kadının kendi kendini bitirmeye başlamasıdır. Bir erkeğe yakın olmanın yollarından birisi ona özgürlüğünü vermektir.

Sürekli beraberlik: Bazı kadınlar yanlarında erkekleri olmadan hiçbir şey yapamazlar. Ne sinemaya gidebilirler, ne de restorana... Yapacakları her şeyde erkeklere bağlıdırlar ve günde 10 kez ararlar. Bu tür davranışlar da erkekleri tam anlamıyla deli eder.

Dırdır: Sürekli eleştiren ve hiçbir şeyi beğenmeyen kadınlar da erkekleri canından bezdirir.

Eski aşklardan konuşmak: Bir kadın sürekli eski ilişkisinden bahsederek yanındaki erkeğe ya onu yeterli bulmadığı ya da eski aşkını unutamadığı izlenimini verir. Bu da erkeğe edilecek en büyük hakarettir herhalde...

Kronik sızlanmalar: Sürekli bir derdinden bahseden kadınlar karşılarındaki erkeği yorar ve sıkarlar. Çünkü erkek, kadının problemini mutlaka kendisinin çözmesi gerekiyormuş gibi bir hisse kapılır.

Saçmalamak: Kuaförünün ne söylediğinden ya da başkalarının ne giydiğinden, nerelere gittiğinden bahsetmek ve daha kötüsü bunu sürekli kılmak yerine içinde kadın ve erkeğin birlikte ilgilenebileceği konu başlıkları bulmak daima daha iyidir.

Bekletmek: Bilinen en yaygın kadın hastalıklarından biri de bekletmektir. Bekletmeyi alışkanlık haline getiren kadınlara tavsiyemiz bundan bir an önce kurtulmaları..

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2300
favori
like
share
meliketrkn Tarih: 01.08.2008 11:31
:d
(...) Tarih: 18.07.2008 11:56
[COLOR="Sienna"]Tam beni anlatmış. :72:
Köroğlu_25 Tarih: 17.07.2008 23:04
Bekletenide bekletirler ama bunu hiç düşündümüz mü?Bir ilişkide kıskançlık yoksa o ilişki sağlam temeller üzerine atılmamış olur.

Erkeklerden nefret etmene hiç gerek yok.Çevrende çok erkek vardır.yakınların buna örnek.Kendine güveni olan bir erkek arkasında güvenilecek bir bayan ister..
EZGİ GÜLER Tarih: 17.07.2008 22:57
VALA BENIM BU SIRALAMALAR DA SADECE ÖZELLIĞİM OLAN BEKLETMEK BASKASI MEVCUT DEĞİL.KISKANÇLIK TRİP HİÇ BENLIK DEĞİL YA.BURCUMLA ALAKALI GALIBA
KOVA YIM DA BIRAZ.HEM BEN DE BÖLE ERKEKLERDEN NEFRET EDERIM ZATEN..HİÇ İLGİMİ ÇEKMEZ BANA ŞÖLE KENDINE GUVENEN Bİ ERKEK OLCAK YA:70:
recep06 Tarih: 12.07.2008 14:42
bazılar doğru ama hepsinin doğru olduğunu sanmıyorum
ous Tarih: 11.07.2008 23:17
ya bayanların en sinir bozucu tarafı yolda giderken durduk yere öpüşürler. sarılırlar birbirlerine.
caglayan_polat Tarih: 26.06.2008 09:39
haklı bence
berke_zübeyde Tarih: 26.06.2008 09:29
ERKEKLER YANİ BİZLER ALDATILMAYA ASLA TAHAMMÜL EDEMEYİZ
cicime :) Tarih: 05.06.2008 12:38
+ bide
başka bi erkek arkadaş herhengi bi erkek arkadaşla olan samimiyet arkadaşlık anlamında bile olsa