Guardiola'dan Eto'o'ya git mesajı


Barcelona Teknik direktörü Pep Guardiola İbrahimoviç ile takası gündemde de olan Kamerunlu golcü Samuel Eto'o'ya mesaj yolladı!


Guardiola Barça'da krize yol açan Eto'o'ya mesaj yolladı! Eğer Kamerunlu golcü kalmaya karar verirse ayrılması için onunla konuşacağını kaydetti.

Sky Sports İtalia'ya konuşan başarılı çalıştırıcı, "Barcelona için en iyi Samuel Eto'o'nun ayrılması olur, onun satılması benim kararım. Bence kazandığımız herşeye rağmen bazı değişikliklerin zamanı geldi" dedi.

"Inter'in onu mutlu edecek kadar parası var, ama o kalmaya karar verirse benim Eto'o ile hiçbir problemim olmayacaktır" diyen genç hoca sözlerini, "Herşey Eto'o'ya bağlı. Inter'in teklifini doğru değerlendirip, bir karara varmalıdır" şeklinde sürdürdü.

Guardiola, Eto'o'nun kalması halinde İbrahimoviç transferinin gerçekleşmeyeceğini ifade ederken, Kamerunlu oyuncunun satılmasının hiçbir sebebi olmadığını açıkladı..

"Samuel kalırsa, yolumuza onunla devam ederiz, İbrahimoviç'le değil" diyen Guardiola, "İbra Eto'o'ya göre çok farklı bir oyuncu ve aynı zamanda dünya çapında bir isim" şeklinde İsveçli golcüye övgüler yağdırdı.

Son olarak Afrikalı oyuncunun gözden çıkarılmasının kendi kararı olduğunu belirten başarılı çalıştırıcı, "Etoo'o geçtiğimiz sezon mükemmel bir performans gösterdi, bu değişikşikliğin ana bir sebebi yok, hislere ve duyulara bağlı. Kadroyu değiştirmek istiyoruz, hepsi bu. başka bir neden yok" şeklinde sözlerini bitirdi

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 302
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 20.07.2009 23:19
bu adamı arayacaklar

çok kaliteli bir isim

takasda kullanmak biraz saçma