Trabzon ve Antep arasında Batuhan krizi


Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Batuhan Karadeniz transferiyle Tabata'ya gelen teklifler ya da İsmail Köybaşı'nın Beşiktaş'a verilmesi arasında hiçbir bağlantı olmadığını açıkladı.


Özgür Sancar Haber Özel Programı'na açıklamalarda bulunan Kızıl, Batuhan'la üç gün önce her konuda anlaştıklarını ifade ederek, “Batuhan bize seve seve geldi. Mecbur kalıp, gelmiş değil” şeklinde konuştu.


Ancak Genel Sekreteri Hasan Yener, “Batuhan, bizde oynamak istiyordu. Kendisi Trabzon'ludur. Ailesi de bu nedenle Trabzon'da oynamasını çok istedi. Fakat biz kiralık oyuncu oynatma taraftarı değiliz [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/be%C5%9Fikta%C5%9F/"]Beşiktaş'tan bonservisini istedik. Olumlu yanıt alamadık, Oysa Batuhan'ın tercihi [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/" rel="nofollow" target="_blank">Trabzonspor'du” dedi.


İşte İbrahim Kızıl ve Hasan Yener'in konuya ilişkin açıklamaları:
İbrahim Kızıl:Batuhan menajeri Ahmet Bulut'la üç gün önce Antalya'da konakladığım otele geldi. Her konuda anlaştık. Anlaşma kesin olarak yapıldı, bitti.
İSMAİL TRANSFERİYLE BATUHAN TRANSFERİ ARASINDA İLGİ YOK
İsmail Köybaşı transferiyle Batuhan transferinin bir ilgisi yok. İsmail Köybaşı konusu gündeme gelmeden Batuhan'la ilgileniyorduk. Çok istedik, ama bazı çalışmalarımız nedeniyle gümdeme getirememiştik. Teknik direktörümüz Jose Couceiro Batuhan'ı çok istedi. Son anda gelişti bu olay. Teknik direktörümüz de çok istedi bu transferi öyle gerçekleşti.BATUHAN BİZİ SEÇTİ, ZORLA GELMEDİBiz önce Beşiktaş'la görüştük, kiralık almak konusunda uzlaştık. Sonra futbolcunun fikrini sorduk. Batuhan, yanıma geldi. Her şeyi görüştük. Sonrasında bana “Başkanım ben onurla gururla Gaziantepspor formasını giyerim. Çok başarılı olurum” dedi. Batuhan'a Gaziantepspor'a geldiği için çok mutlu...Batuhan sakatlıktan yeni kurtuluyor, fizik tedavi görüyor. Çalışmalara en kısa zamanda takımımıza katılacak. Ben Batuhan'ı aldığımız için çok heyecanlıyız. Önce bize faydalı olacak, sonra milli takımda oynayacak, ileride de Avrupa'da oynayacağını tahmin ediyorum.
Batuhan konusunda çok hassasız, böyle futbolcular kolay kolay yetişmiyor.BATUHAN'I ALDIK DİYE TABATA'YI VERMEYE SICAK BAKMAYIZBatuhan'ın bize gelmesiyle Tabata konusunun hiçbir ilgisi yok. Batuhan'ı transfer ettik diye 'ın Tabata ısrarı konusunda yumuşayacak değiliz. Bir kez daha tekrarlıyorum. Tabata, kesin olarak Gaziantepspor'da kalacak; çünkü bu sezon ligde ilk beşi hedefliyoruz. [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m_demir%C3%B6ren/" rel="nofollow" target="_blank">Yıldırım Demirören'le Batuhan konusunda yaptığım görüşmedi Tabata konusu hiç gündeme gelmedi. Demirören, sadece, transfere biz onay veriyoruz ama Batuhan'ın da görüşünü alın dedi.


Hasan Yener:


BATUHAN'IN TERCİHİ TRABZONSPOR'DU..


Genel Sekreteri Hasan Yener ise Batuhan'ın [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/"]Trabzonspor'u tercih ettiğini söyledi. Genç futbolcuyla her konuda anlaştıklarını ifade eden Yener, [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/be%C5%9Fikta%C5%9F/" rel="nofollow" target="_blank">Beşiktaş'ın bu futbolcuyu satmayı düşünmediğini belirtmesi üzerine görüşmelerin tıkandığını açıkladı.“Batuhan, bizde oynamak istiyordu. Kendisi Trabzon'ludur. Ailesi de bu nedenle Trabzon'da oynamasını çok istedi. Fakat biz kiralık oyuncu oynatma taraftarı değiliz 'tan bonservisini istedik. Olumlu yanıt alamadık, Oysa Batuhan'ın tercihi [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/" rel="nofollow" target="_blank">Trabzonspor'du” dedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 527
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 28.07.2009 12:12
goksu ya ikinci lig takımlarinda ciddi teklif var imiş ama pişmesi lazim

bak isaac esiyor 4 maçda 3 gol o adam seneye süper olacak

demişti dersiniz
keskinkilic_68 Tarih: 28.07.2009 12:10
gelmesin bizde batuhanlar çok çıkar ben istemiorum o adamı ne olursa olsun

göksuya gereken değeri versinler bence on tane batuhan eder
Asi Çaykaralı61 Tarih: 27.07.2009 20:30
amam batuhan sonunda gelecektir bize ben bu işin olacağina inanniyorum
C.a.d.ı Tarih: 27.07.2009 19:42
ne demişler şikenin rengi her yerde aynı tek farkı fiyatı !
Asi Çaykaralı61 Tarih: 27.07.2009 19:27
paylaşim için sağolsun

batuhan trabzonspor da oynamak istiyordu kaliteli bir isim de

bize gelecek bence sonunda ama bjk kolay kaloayına Türkiye de kimseye vermez diye düşünüyorum bensahsen
C.a.d.ı Tarih: 27.07.2009 19:24
batuhan'ın şuan neden antepte olduğunu merak ederseniz sivassporun taraftar sitesine girip ahlaksız teklif başlığını bi inceleyin derim üstelik bu olayın olacağı yani batuhanın antebe ne şekilde neler karşılığında verileceği taa 03.05.2009 tarihinde yazılmıştı...
artı site adresi vermiyorum ama batuhanın yorumuda şöyle

''Antep'e gitmem istendi !'

İşte Batuhan'ın Gaziantepspor'a transferinin perde arkası!..

24 Temmuz 2009 Cuma 16:54

Beşiktaş'ın Gaziantepspor'a kiraladığı genç futbolcu Batuhan Karadeniz, kulübünün önüne Gaziantepspor seçeneğini sunduğunu ve kendisinin de itiraz etmeden gitmeyi kabul ettiğini söyledi.

Batuhan, Radyospor'da katıldığı bir programda yaptığı açıklamada, önüne alternatif konmadığını belirterek, ''Gaziantepspor'a gitmem istendi, ben de kabul ettim'' dedi.

Genç oyuncu, kendisine ''Git'' dendiğini ve bunu kabul ettiğini vurgulayarak, ''Beşiktaş Kulübü benim Gaziantepspor'a gitmemi istedi. Avrupa'ya gidebilirdim, ama Turkcell Süper Lig'de forma giymek de önemli. Yaşım daha çok genç. Bir gün Avrupa'da oynama hedefini gerçekleştireceğim. Beşiktaş önüme Gaziantepspor seçeneğini sununca ben de itiraz etmedim ve kabul ettim'' diye konuştu.
Asi Çaykaralı61 Tarih: 27.07.2009 19:04
tmm bizim bir abimiz var trabzonda batuhan ı aynı fatihe benzitiyor stil olarak ama burak

uzun kafa toplarında olsun agresifliği olsun yetenekleri olsun buadama benzetiyor batuhan

bize gelsin trabzonspor da bir fatih tekke çikar diyor bence de abim iyi adam bu sene

antepspor çok gol atar orta sahasi çalişirsa
keskinkilic_68 Tarih: 27.07.2009 11:51
kolay yetişmiyor tamam ama bu kadar da kendini beğenmiş adamlardan takım futbolcusu olmaz bence
Asi Çaykaralı61 Tarih: 23.07.2009 13:50
onda haklısın da ole futbolcular kolayına da yetişmiyor abim