Trabzon ve Antep arasında Batuhan krizi
Trabzon ve Antep arasında Batuhan krizi


Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Batuhan Karadeniz transferiyle Tabata'ya gelen teklifler ya da İsmail Köybaşı'nın Beşiktaş'a verilmesi arasında hiçbir bağlantı olmadığını açıkladı.


Özgür Sancar Haber Özel Programı'na açıklamalarda bulunan Kızıl, Batuhan'la üç gün önce her konuda anlaştıklarını ifade ederek, “Batuhan bize seve seve geldi. Mecbur kalıp, gelmiş değil” şeklinde konuştu.


Ancak Genel Sekreteri Hasan Yener, “Batuhan, bizde oynamak istiyordu. Kendisi Trabzon'ludur. Ailesi de bu nedenle Trabzon'da oynamasını çok istedi. Fakat biz kiralık oyuncu oynatma taraftarı değiliz [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/be%C5%9Fikta%C5%9F/"]Beşiktaş'tan bonservisini istedik. Olumlu yanıt alamadık, Oysa Batuhan'ın tercihi [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/" rel="nofollow" target="_blank">Trabzonspor'du” dedi.


İşte İbrahim Kızıl ve Hasan Yener'in konuya ilişkin açıklamaları:
İbrahim Kızıl:Batuhan menajeri Ahmet Bulut'la üç gün önce Antalya'da konakladığım otele geldi. Her konuda anlaştık. Anlaşma kesin olarak yapıldı, bitti.
İSMAİL TRANSFERİYLE BATUHAN TRANSFERİ ARASINDA İLGİ YOK
İsmail Köybaşı transferiyle Batuhan transferinin bir ilgisi yok. İsmail Köybaşı konusu gündeme gelmeden Batuhan'la ilgileniyorduk. Çok istedik, ama bazı çalışmalarımız nedeniyle gümdeme getirememiştik. Teknik direktörümüz Jose Couceiro Batuhan'ı çok istedi. Son anda gelişti bu olay. Teknik direktörümüz de çok istedi bu transferi öyle gerçekleşti.BATUHAN BİZİ SEÇTİ, ZORLA GELMEDİBiz önce Beşiktaş'la görüştük, kiralık almak konusunda uzlaştık. Sonra futbolcunun fikrini sorduk. Batuhan, yanıma geldi. Her şeyi görüştük. Sonrasında bana “Başkanım ben onurla gururla Gaziantepspor formasını giyerim. Çok başarılı olurum” dedi. Batuhan'a Gaziantepspor'a geldiği için çok mutlu...Batuhan sakatlıktan yeni kurtuluyor, fizik tedavi görüyor. Çalışmalara en kısa zamanda takımımıza katılacak. Ben Batuhan'ı aldığımız için çok heyecanlıyız. Önce bize faydalı olacak, sonra milli takımda oynayacak, ileride de Avrupa'da oynayacağını tahmin ediyorum.
Batuhan konusunda çok hassasız, böyle futbolcular kolay kolay yetişmiyor.BATUHAN'I ALDIK DİYE TABATA'YI VERMEYE SICAK BAKMAYIZBatuhan'ın bize gelmesiyle Tabata konusunun hiçbir ilgisi yok. Batuhan'ı transfer ettik diye 'ın Tabata ısrarı konusunda yumuşayacak değiliz. Bir kez daha tekrarlıyorum. Tabata, kesin olarak Gaziantepspor'da kalacak; çünkü bu sezon ligde ilk beşi hedefliyoruz. [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m_demir%C3%B6ren/" rel="nofollow" target="_blank">Yıldırım Demirören'le Batuhan konusunda yaptığım görüşmedi Tabata konusu hiç gündeme gelmedi. Demirören, sadece, transfere biz onay veriyoruz ama Batuhan'ın da görüşünü alın dedi.


Hasan Yener:


BATUHAN'IN TERCİHİ TRABZONSPOR'DU..


Genel Sekreteri Hasan Yener ise Batuhan'ın [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/"]Trabzonspor'u tercih ettiğini söyledi. Genç futbolcuyla her konuda anlaştıklarını ifade eden Yener, [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/be%C5%9Fikta%C5%9F/" rel="nofollow" target="_blank">Beşiktaş'ın bu futbolcuyu satmayı düşünmediğini belirtmesi üzerine görüşmelerin tıkandığını açıkladı.“Batuhan, bizde oynamak istiyordu. Kendisi Trabzon'ludur. Ailesi de bu nedenle Trabzon'da oynamasını çok istedi. Fakat biz kiralık oyuncu oynatma taraftarı değiliz 'tan bonservisini istedik. Olumlu yanıt alamadık, Oysa Batuhan'ın tercihi [URL="http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/"]Trabzonspor'du” dedi.[URL="http://www.main-board.com/trabzonspor/250764-trabzon-ve-antep-arasinda-batuhan-krizi.html" rel="nofollow" target="_blank">

kaynak hürriyet

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 419
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 04.08.2009 10:31
batuhan eğer boyle ise bence takımda tutmaz antepspor diye düşünüyorum
Asi Çaykaralı61 Tarih: 04.08.2009 10:05
sağolasın abi sence iş yapar mı batuhan sizde
GS2004 Tarih: 03.08.2009 17:42
konular birlestirildi
Asi Çaykaralı61 Tarih: 01.08.2009 23:33
bakalım buyuk umutlarla alindi iş yapar mı bence yaqpar

kaliteli bir isim boyle futbolcular zor yetişiyor bence
Asi Çaykaralı61 Tarih: 23.07.2009 12:29
ben sahsen bize gelmesini isterdim iyi bir futbolcu

kaliteli bir isim ama biz kiralik adam almayız

ama bjk ante e de vermiş olan olmus bu sene olmadi ise seneye olur