Philips Xenium X810 - Philips - Xenium X810 - Philips Xenium X810 Telefon Tanıtım - Philips Telefonları

Hareket sensörünü kullanarak telefonunuzla eğlenin. Hareket sensörüne sahip Philips Xenium X810 cep telefonunuz ile eğlenceli etkileşimler yaşayabilirsiniz. Çevirerek bir zili veya alarmı susturun veya sallayarak hızlı menüyü karıştırın. Veya Philips X810 telefonunuzu eğerek aksiyon oyunları oynayın.Hızlı gezinme için hızlı, sezgisel dokunmatik ekran. Kullanımı kolay dokunmatik ekran arayüzü, cep telefonu deneyiminizi gerçekten kolaylaştırır. Bir uç ile menüler arasında hızlı bir şekilde gezinin veya sadece dokunun ve klasörler arasında gezinin. Çağrı yapmak, SMS göndermek veya yalnızca hayatınızı düzenlemek cep telefonunuz ile çocuk oyuncağı.

Xenium X810 - 3.2 megapiksel kamera
Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir. Telefon, tek bir şarjla 8,5 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir. Philips Xenium X810 cep telefonunun 3,2 Megapiksel otomatik odaklı kamerası ile unutulmaz anıların net fotoğraflarını çekmek artık çok kolay. Kamera düğmesine yarıya kadar bastığınızda otomatik odak otomatik olarak çalışır. Net bir fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken düğmeye tamamen basmak.Xenium X810 cep telefonunun RDS FM radyo fonksiyonu, istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama imkânı sunuyor. Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

Philips cep telefonu - Hafıza kartı desteği
Philips Xenium X810 cep telefonunun dâhili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 719
favori
like
share