Atarlı Sözler - Msn Sözleri - Msn Yazıları - Damar Sözler
Adam Dediğin Sapına Kadar Yiğit Olmalı,Ne Karıncayı İnciltmeli Nede Ozanları Yakmalı....Öyle Sansar Gibi Pusu Kurup Punduna Getirmekte Neymiş? Adam Dedigin Dostum Yüreği Varsa Eğer,Getirip Ortaya Koymalı!!...!

Gamlıyım Ahu Gözlüm Sensız Gecelerımde Bır Tesellı Arıyorum Bu Aksam, Garıpler Meyhanesınde Ben Bırcare Bır Kulum, Ne Gelırkı Elımden? Kalbımden Yaralıyım, Ayrılmısım Yarımden

Benim Seni Sevdigim Kadar Kimse Seni Sevemez Benden Baska Hıc Kımse Ugrunda Olemez Istersen Eller Kıybetine Bilmez Benım Sana Olan Askım Benım Sana Olan Duygum Ve Benım Sana Olan Bu Sevdam Hiç Bir Zaman Bitmez!!

Bizler Serseriyiz Gece Gündüz İçeriz Tek Sucumuz Sevilmeden Sevmemiz.Sanmayinki Yalçın Aglamaz Yalçın Aglarsa Kimse Susturamaz Yalçınn Kaybolursa Kimse Bulamaz. Anladinmi Güzelim Herkes Yalçın Olamaz

Sende Git İstersen Fathise Gönüllüğün Kahpeliği Koymaz Bize..!Sende Unut Git İstersen Bizim Gönlümüz Fahişe Deyil Ama Unutani Unuturuz Kahpeçeeee...!!

Ardından Aglayan Bır Cıft Göz Paramparca Bır Yürek Ve Yıkılmıs Bır Dag Görmek Istemıyorsan, Cek Sılahı Daya Anlıma Tıtrersem Namerdım Sen Vurdunda Ben Ölmedımmı..!!

Ben!! Sevdamın Gölgesinde Yetişen Çiçeklerin Tohumlarını Alıp, Gönlümdeki Hasret Dolu Mevzilere Ektim Ve Onları Bedenim Her Parçalandığında Akan Kanımla Besledim Adınada Nefret Dedim!.Onun İçindir Ki Nefretimde Sevdam Kadar Büyüktür.!!

Çıkarsınlar Seni Satışa,Bir Lira Verene Lanet Olsun.....

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 5881
favori
like
share
wanture38 Tarih: 30.08.2009 16:31
sevgıler sahte insanlar kahpe

keyfe keder alyına gıder

gönlünde bana yer yoksa farketmez guzelım ayaktada gıderım