^ben ege üniversitesinde okumayı çok istiyorum.çünkü çok iyi bir üniversite.burada kendimi geliştireceğime ve iyi bir eğitim alacağıma inanıyorum.
artık hangi üniversitede okuduğumuz da çok önemlidir.bu sebeple de ege üniveritesinde okumak istiyorum.ayrıca bu üniversite hayalini kurduğum bir üniversite ve burada ideallerime çabuk ulaşacağımı düşünüyorum.ege üniversitesinden mezun olunca özel sektörde de iş bulma şansımızın daha yüksek olduğunu düşünüyorum.
ben mezun olunca ege üniversite hastanesinde de çalışmayı çok istiyorum.çünkü daha önce burada staj yaptım ve ege üni hastanesini çok sevdim.hastanede çalışanların çoğu ege üni mezunuydu ve işlerini çok iyi yapıyorlardı.alınan eğitimin farkını ve ege üni mezunu olmanın farkını 'o zaman gördüm.^

arkadaşlar bu yazıyı ingilizceye çevirmem gerekiyor.çok acil yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden çok teşekkürler

selin ege selin ege
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2341
favori
like
share
mavı ruya Tarih: 11.03.2010 16:17
one morning princess victoria vwas near the lake in the garden of her palace.then she saw nobody around there was only a frog she took it in her hands ıt was a beautiful frog.the frog said:kiss me please and the princess kissed the frog.when she kissed the frog it turned into prince
NarCicegi Tarih: 27.07.2009 12:35
Rica ederim, ne demek
selin ege Tarih: 27.07.2009 12:31
çoook tşk ederimmm emeğine sağlık arkadşım.beni büyük bir dertten kurtadınnn
NarCicegi Tarih: 27.07.2009 03:45
I would really want to study in Ege University because it is a very good university... I believe that I will receive a very good education here and improve myself in many ways.
It is now very important where you study. That is the reason why I chose to study in Ege University. Also this university is the one I have imagined myself in, and I think I will reach my goals quicker here.. After graduating from this university, I believe that I will have a bigger chance in getting into priavate sectors. I would really want to work in the the Hospital of Ege University after I graduate. I have been training there and I really liked it... Most of the staff were the graduates of Ege University in that hospital and they were doing their best as workers. That is when I noticed the differentiation in education that was received, and the difference in graduating from Ege University..