Thermemaris Spa Termal Otel - Muğla Kaplıcaları - Termal Kaplıcalar

ThermeMaris Spa Thermal Hotel de kullanılan Kaplıca suyunun tedavi edici

Özellikleri (Endikasyonu )
Toplam minerilizasyonu 17845,24 mg/L olan mineralli tuzlu, florürlü su.Helioterapi ve UV ile birlikte banyo uygulamaları seklinde kaşıntılı ve döküntülü deri hastalıklarının tedavisinde (psöriasis, nörodermit gibi) yardımcı/tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak,- Isıtılarak Hekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde yardımcı/tamamlayıcı tedavisinde, ortopedik ve nörölojik rahatsızlıkların rehabilitasyonunda,- Pulverize etmek yoluyla inhalasyon şeklinde alt ve üst solunum yollarının kronik rahatsızlıklarında tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak kullanılabilir.(Kaynak:Sağlık Bakanlığı)

Göl/deniz veya dağ manzaralı olan otel 80 oda ve 200 yatak kapasitesine sahiptir. Tesis bünyesinde hidromasajlı kapalı termal havuz, iki adet jakuzili kapalı termal havuz, göl ve deniz manzarasına sahip panoramik sauna, Türk hamamı, Aroma banyosu, açık çocuk havuzu, çocuk kum oyun alanı, 40 adet jakuzili bir havuz, iki adet şifalı çamur havuzu, şelaleler, su kaydırakları, bir doğal havuz, bir mağara ve açık disko tesisi bulunmaktadır. Kendi kaynağından beslenen açık havuzlar yaz-kış değişmeyen ısıda sürekli sirkülasyon halinde çevreye uygun olarak tasarlanmış doğal termal havuzlardır.
Otelin güzellik ve sağlık ünitelerinde Güzellik Uzmanı- Hemşire-Doktor gözetiminde kapsamlı programlar, thalasso terapi, Anti-stres ve anti-selüloit programları, zayıflama, masaj, şifalı yosun-çamur kürleri, enerji kürleri ve fizyoterapi hizmetleri sunulmaktadır.
Tarihte ilk defa Mezopotamya Bölgesinde ortaya çıkan Cyprinidae Ailesinden olduğu bilinen, dişsiz Gara Rufa cinsi balıklar Sedef hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır.
Termal Otele ait kür merkezine, Sağlık Bakanlığı tarafından 12.05.2004 tarih ve 14 sayı ile kaplıca işletme izni verilmiştir.

İşletmenin Adresi/Telefon
Dalaman İlçesi MUĞLA
Tel. No: +90 252 694 83 34 (7 Hat)
Fax No: +90 252 694 83 64


[url]http://www.thermemaris.com/[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 672
favori
like
share