İbrahimovic Barcelona da - Eto'o İnter de - Barcelona ve İnter Anlaştı

Barcelona ile Inter arasındaki dev takasta adım adım mutlu sona ulaşıldı. Pazartesi Ibrahimovic Barcelona'da, Eto'o Milano'da sağlık kontrolünden geçecek.

Barcelona ile Inter arasındaki Eto'o-Ibrahimovic takası resmen bitiyor. Barcelona Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada Zlatan Ibrahimovic'in Pazartesi günü sağlık kontrolünden geçeceği bildirildi. Kulüp aynı zamanda Samuel Eto'o ve Aleksandr Hleb'e Milano'da sağlık kontrolünden geçme izni verdi.

Eto'o'nun Inter ile anlaştığını açıklaması ve menajeri Josep Mesalles'in Barcelona ile aralarındaki ufak pürüzleri gidermek için Katalunya'ya gideceğini duyurmasının ardından gözler takasın diğer cephesine, Zlatan Ibrahimovic'e çevrilmişti.

Inter'in ABD'deki kampından ayrılan ve ülkesi İsveç'e geçerek gelişmeleri oradan takip etmeye başlayan Ibrahimovic'e menajerinden olumlu haber geldi.
Barca TV'ye açıklama yapan sportif direktör Txiki Begristain, İsveçli futbolcunun menajeri ile prensipte anlaştıklarını duyurdu.

Barcelona ile yıllık 9 milyon Euro karşılığında 5 senelik sözleşme imzalaması beklenen Ibrahimovic'in sağlık kontrolünden geçeceğinin açıklanmasıyla transferin bittiği bir anlamda resmen doğrulanmış oldu.
Kaynak

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 874
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 28.07.2009 12:45
transfeler oldu bitii bakalım futbollari nasil olacak bu oyuncularin

ibrahimoviç henry ile iyi bir ikili olacaği bir kesin

milito ile de etoo eserler

ama hleb de kiralik olark da gitse iyi bir transfer d,ye düşünüyorum
Asi Çaykaralı61 Tarih: 26.07.2009 21:35
bence barça bu işten zararlı çıktı etoo yu ver takas da üstüne para üsütne hleb de kiralik

bu işten çok karli çikti inter