Gaziantepspor yeni sezon hazırlık çalışmalarını bir günlük iznin ardından kamp yaptığı Hollanda Golden Tulıp Otel antrenman sahasında basın ve taraftara açık olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Jose Coucerio, Jesus Quinito, Antonio Miguel, Samuel Pedroso ve Kaleci Antrenörü Jorge Silva yönetiminde, yerel saatle 10.30’dan igerçekleştirilen antrenman ısınma koşusu ve açma - germe egzersizleriyle başladı. Önceki gün oynanan Heracles karşılaşmasında ilk on birde görev alan oyuncular sahada rejenerasyon çalışmalarının ardından maç ertesi programlarını tamamladılar. Diğer oyuncularla antrenmanın ana bölümünde teknik ve taktik çalışmalar yapıldı. Antrenman stretching çalışmasıyla tamamlandı. Ivan De Souza sahada düz koşunun ardından tedavisine sağlık ekibi tarafından sahada devam edildi.

TATİL YAPTILAR

Kırmızı-Siyahlılar önceki gün oynadıkları hazırlık maçının ardından, günü dinlenerek geçirdiler. Bugün sabahleyin yapılacak olan antrenman ile Gaziantepspor antrenmana kaldığı yerden devam edecek.

KAMP YARIN BİTİYOR

Gaziantepspor’un Hollanda’daki kampı yarın yapılacak olan son antrenman ile sona erecek. Kırmızı-Siyahlılar, bugün yapacağı çift antrenmanın ardından yarın Hollanda’dan ayrılacak.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 377
favori
like
share