Ömer Erdoğan, ligde alacakları sonuçlarla taraftarın yüzünü güldüreceklerini söyledi.

Avusturya kampında çok çalışıp, yorgun düştüklerini belirten tecrübeli futbolcu, “Hatalarımızdan ders çıkarıp, özlenen Bursaspor’u izleteceğiz” dedi.

YORUCU GEÇTİ
10 Temmuz’da başlayan ve 25 Temmuz’da sona eren Avusturya kampını tamamlayan Bursaspor’da kaptan Ömer Erdoğan camiaya güvence verdi. Kampın genel anlamda yorucu olmasına rağmen çok güzel geçtiğini belirten Ömer, şöyle konuştu: “Hazırlık dönemleri zaten yorucu geçer. Biz futbolcular bu duruma aşılığız. İnşallah çalışmalarımızın meyvesini ligde alacağız.”

KİMSEYİ ALDATMASIN
“Sezon başladığında rahat etmek istiyorsak çok çalışmamız gerekiyor. Biz de bunu yaptık. İlk iki etap çalışmalarında aldığımız güçle sezona hazır giriyoruz. Ertuğrul Hocamızın verdiği 3 günlük izinde iyice dinleneceğiz. Sonra son etap çalışmalarına başlayacağız. Biz futbolcular olarak yeni sezondan çok umutluyuz. Denizlispor yenilgisi kimseyi yanıltmasın. Çünkü herkes kafa olarak yorgundu ve tatili düşünüyordu.”

TABİİ Kİ BİZE YAKIŞMADI
“Farklı mağlubiyet için bahane üretmediklerini de vurgulayan Kaptan Ömer Erdoğan, “Elbette bizim gibi tecrübeli bir takıma bu sonuç yakışmadı. Ancak, bu yenilgiyi ligde yaşacağınıza hazırlık maçında almak iyi oldu aslında. Emin olun ki bu tür sonuçla hiçbir zaman taraftarımızın önüne çıkmayacağız. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Geçtiğimiz sezon kaldığımız yerden sergilediğimiz güzel futbola ve galibiyetlere devam edeceğiz.”
:1:

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 269
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 27.07.2009 18:56
murat kaliteli bir savunma oyuncusu amam bursaspor kulubu olsu bursaspor taraftarı olsun

bu sene beklentisi buyuk ama olabilir bir kaç yere tranfer sart bence