Nefret Edercesine Şiir - Nefret Edercesine Şiirleri

oyun oynadın sen zevkini çıkardın.. işin acı yanını söyliyim mi bensizliğe oynadın ve kazandın . hiç olmadığı gibi yalnızım şimdi niye anlatıyım içimde yarattığın o korkunç eseri.. sevdim sadece demek ki buymuş bedeli.. sensizliği yaşıyorum şimdi.. içimde seninle dolu olan yüreğim bugün biraz daha öldü sanki..

sen sevdin ama ben sevemedim başka birini.. unutması sana basit benide bana unuttursana bitsin bu acı içimdeki.. yalanların kalan bana çok sevmiştin hani.. bıraktığın yerdeyim ve buralar hiç tekin değil sevgili..

bitecek bu acı hangi acı sonsuza dek sürdü nasılsa değilmi.. yaramın geçmesi seni unutmam bana yaptıklarını değiştirir mi..öylesine gelip geçip savurdun kılıçlarını her yerim kanter içinde bilmem birşey farkeder mi..sevgi böyle olmuyor affetmek öyle kolay olmuyor..bensiz döndü dünyan benim ki birkez durdu ve hala döndürmeye gücüm yetmiyor..

güvensizim şimdi herkese.. düşmanımmış gibi bakıyorum insanlara..nerde olduğumu bilmeden yürüyorum bu böyle gitmez hergünüm bir işkence.. belki karşılaşırız diye bekliyorum gititğin yerlerde..nefret ediyorum herşeyden beni de küstürdün ya hayata övünüyorsundur inşallah kendinle..hani demiştin ya bana herkesin yerine yenisi bulunur diye.. olmadı ben koyamadım birini yerine..ve seviyorum çaresizce..nefret edercesine..

Alıntıdır

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 287
favori
like
share
1sidelya Tarih: 28.07.2009 13:15
Emeğine sağlık arkadaşım...Hüzün ,sitem,acı dolu satırlar....
Nehir Tarih: 28.07.2009 13:07
ve seviyorum çaresizce..nefret edercesine..


çok karışık bir duygu zinciri..
keşke olmasa ama olmuyor galiba..
emeğine sağlık canım benim...
Şayeste Tarih: 28.07.2009 12:27
Yüreğine sağlık güzelim..