Turkcell Oyun Kiralama Uygulaması - Turkcell Oyunları - Nokia Oyunları - Turkcell Oyun Kiralama

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Simcity’den Tomb Raider’e dünyanın en ünlü mobil oyunlarını, abonelerine haftalık üyelik ücretiyle kiralayarak oyun sektöründeki iş yapış modelini değiştiriyor.Dünyanın en büyük oyun yayıncısı EA Mobile ile işbirliği yapan Turkcell, birbirinden güzel onlarca oyunun tamamını, Turkcell abonelerine haftalık 3,75 TL/30 kontöre kiralayarak, oyun sektöründe yenilikçi bir uygulamaya imza atıyor.

Oyunseverlere büyük avantaj sağlayan bu uygulamayla, ‘Sınırsız Oyna’ servisi üyeleri tüm oyunları ekstra ücret ödemeden indirerek, üyelikleri süresince oynayabilecek. Üstelik servis kullanıcıları oyunları indirirken ekstra bağlantı ücreti de ödemeyecek.

Her ay birbirinden eğlenceli yeni oyunların ekleneceği ‘Sınırsız Oyna’ servisinde, tüm dünyada büyük talep gören onlarca oyun yer alıyor. ‘Sınırsız Oyna’ servisinden faydalanmak için OYUN yazıp 7777′ye ücretsiz mesaj göndermek yeterli olacak.

Kiralanabilecek oyunlardan bazıları:

The Sims 3, Need for Speed Undercover, Tomb Raider: Underworld, Need for Speed ProStreet, Spore Origins, Command & Conquer, The Sims 2, The Sims 2 Castaway, The Sims 2 Pets, The Sims Pool, SimCity Metropolis, Medal of Honor, Fight Night Round 3.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 436
favori
like
share