HP iPAQ Data Messenger - HP iPAQ Data Messenger Özellikleri - HP iPAQ Data Messenger Hakkında

Hem akla hem tarza değer verenler için: HP iPAQ Data Messenger. Ne kadar karmaşık olurlarsa olsunlar, verilerinizin sizi şaşkına çevirmesine izin vermeyin. Bunun için HP iPAQ Data Messenger’ın benzersiz gelişmiş kablosuz bağlantı teknolojisi, entegre GPS’i ve geliştirilmiş iş özellikleriyle verilerinizin denetimini elinize alın.En son mobilite fonksiyonlarını sunan akıllı bir haberleşme aracı HP iPAQ Data Messenger’ın kayarak açılan QWERTY klavyesi yazı yazmayı, büyük ekranıysa okumayı kolaylaştırarak mesajlaşmada ve mobil internet kullanımında büyük bir kolaylık sunuyor. Prestijli bir görünüme ve etkileyici özelliklere sahip HP iPAQ Data Messenger’da dokunmatik ekran da bulunuyor. Kolay ve tek elle kullanılan gelişmiş GPS özelliğine sahip HP iPAQ Data Messenger randevularınıza giderken zahmetsizce yolunuzu bulmanıza yardımcı oluyor.

HP Messenger
Akıllı bir cihaz olan yeni HP iPAQ Data Messenger gelişmiş mobil mesajlaşma deneyimi, yüksek hızlı mobil internet, navigasyon özelliği ve daha uzun pil ömrü sunuyor. Kısacası size daha kısa sürede daha çok iş yapma gücü veriyor.

Data Messenger : HP iPAQ
3G bağlantı olanağının yanı sıra Wi-Fi bağlantı özelliğine de sahip HP iPAQ Data Messenger’da 3 MP kamera bulunuyor. Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile çalışan HP iPAQ Data Messenger’da gelecek randevularınızı ve görevlerinizi doğrudan giriş ekranında görmenizi, sık kullanılan yazılımlarınızı kısayol yapmanızı sağlayan ve başka birçok işleve sahip güçlü bir eklenti olan SBSH Facade yazılımı da bulunuyor.

Data Messenger
HP iPAQ Data Messenger’ı araçta kullanırken vazgeçilmez bir aksesuar olan HP iPAQ Data Messenger Comfort Cradle ve daha uzun süreler çalışmayı ve oyun oynamayı sağlayan HP iPAQ Data Messenger Uzun Ömürlü Pil ile daha güçlenen HP iPAQ Data Messenger’ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 499 USD + KDV olarak belirlenmiş.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 499
favori
like
share