merabalar main-board üyeleri. bu konuyu acmamda cok kararsiz kaldim fakat kendi bilgi ve ugraslarimla sorunun nereden kaynaklandigini bulamadim ve gideremedim flas,ta resim üzerine parcanin sözlerini yaziyorum text yerine mesela parcanin dizesi,nin 4 misrasini bunun ayarlamasini yaptiktan sonra öteki sözleri yaziyorum onunda ayarlamasi dogru fakat play timeline butonuyla izledigimde ilk yazmis oldugum sözler resim üzerinde mevcut kaliyor yani ikinci yazmis oldugum sözler yavasca istedigim gibi ekrana geliyor fakat öteki sözler gitmiyor ben umarim sorunumu aciklayici bir sekilde dile getirebilmisimdir, cok kücük bir sorun oldugunun farkindayim fakat cok cok yeniyim flas yapimimda maruz görün lütfen. bilgilendirirseniz sevinirim.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 513
favori
like
share
Pedaliza Tarih: 29.07.2009 17:40
Önemli değil Siir peri§i o ilklerin heyecanını bilirim :3: Güzel paylaşımlarda görüşmek üzre kolay gelsin
Gül_yarasi Tarih: 29.07.2009 13:59
yardiminiz & aciklayici bilginiz icin cok tskederim sorunu giderdim sayenizde daha öncede belirttigim gibi cok kücük bir sorunmus yaziya "aut" vermeyisimden kaynaklaniyormus.tekrar rskler.
Pedaliza Tarih: 29.07.2009 13:27
[url]http://www.main-board.com/flash-dersleri/184140-yazilar-ve-animasyonlar-ilk-resimde-gorunuyor-kaybolmuyor.html[/url]

[url]http://www.main-board.com/flash-dersleri/127388-fade-in-ve-fade-out-konusunda.html[/url]


[url]http://www.main-board.com/flash-dersleri/73936-yazi-yukleme-ve-ayarlari.html[/url]


Tahminimce ilk girdiğiniz yazıya "out" vermeyi unuttunuz..Yukarda verdiğim başlık altındaki konular size yardımcı olacaktır.