"Küçük düşürüldük!"


Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan konusunda küçük düşürüldüklerini söyledi.

Radyospor'da yayınlanan Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda

açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Kenan Yaralı, "Manisaspor küçük düşürülüyor. Galatasaray bizimle doğrudan temas kurmuyor. Futbolcularımızın kafasını karıştırdılar. Ne antrenmana ne maça konsantre oluyorlar" dedi."GALATASARAY’IN YOLUNU GÖZLEYEMEYİZ"

Konuşmasının diğer bölümlerinde ifadelerini sertleştiren Yaralı, “Biz hacı yolu gözler gibi Galatasaray’ın yolunu gözleyecek değiliz. Talip olanlar gelirler zamanında alırlar, zamanında almıyorlar ise zamanında hareket etmezler ise bu futbolcuları alamazlar” diyerek Galatasaray’a adeta rest çekti.

"SEZER VE UFUK’U İSTİYORLAR İSE DELİKANLICA SÖYLESİNLER"

"Biz başka takımların uydusu değiliz. İstiyorlar ise çıkıp delikanlıca söylesinler. Basını kullanmasınlar. Kardeşim ben senin futbolcunun talibim desinler. İstediğimiz bedeli verirler ise alırlar, veremezseler alamazlar” diyen Kenan Yaralı, Ufuk için sezon sonunda bir kez Adnan Polat ile bir kez de Adnan Sezgin’le görüştüklerini, başka hiçbir görüşme olmadığını belirtirek, Sezer için ise hiçbir görüşme yapmadıklarını iddia etti.

HEM REST ÇEKTİ HEM DE KAPAYI AÇIK BIRAKTI

Galatasaray yönetimini hedef alan Yaralı, “Galatasaray’ın tavrından rahatsızım. Çıkıp açıklama yapsınlar, ya da istemiyoruz desinler. Biz onları mı bekleyeceğiz. Futbolcularımızın kafasını karıştırdılar. Etik davranmıyorlar. İki futbolcumuzun da kafası karıştı. Verim alamıyoruz. Tavrımız çok sert 2 gün sonra kulüp olarak bu konuda basın toplantısı düzenleyeceğiz. Çok sert önlemler alacağız, çok sert açıklamalar yapacağız” dedi.

Kenan Yaralı, sert ifadelere karşın, şaşırtıcı bir biçimde Galatasaray’a kapıyı tam olarak kapatmadı ve "Bizimle görüşmek isterler ise oturup görüşürüz” dedi.

Galatasaray A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ise transfer ve Kenan Yaralı’nın açıklamaları konusunda konuşmak istemediğini söyledi.


kaynak:ajansspor

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 327
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 29.07.2009 21:19
iki isimde çok ama çok kaliteli isimler gelecek vadeden iki isim hatta sezer çok ama çok

kaliteli bir forvete donuk orta saha oyuncusu kaleci ufuk bence Trükiye nin en iyi

kalecilerinden birisi küçük düşürmek bence doğru değil

eğer doğru ise kendilerini manisa baskaninin yerine koysunlar