Manisa'dan üç büyüklere özel tarife!


Manisaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal İşler Sorumlusu Rahim Renan Çapra, üç büyüklerle yapacakları maçların bilet fiyatlarını 40 ila 200 TL arasında tespit ettiklerini bildirdi.

Çapra, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, sezon boyunca kendi sahalarında oynanacak olan maçlara ait biletlerle kombine kart fiyatlarını belirlediklerini söyledi.

Üç büyük olarak nitelendirilen Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile yapılacak olan maçlarda bilet fiyatının protokol tribünü 200, VIP 150, kapalı A-B 100, kapalı alt 70, açık tribün 50 ve kale arkası tribünlerin 40 TL olarak saptandığını kaydeden Çapra, diğer takımlarla oynanacak karşılaşmalardaysa protokol 70, VIP 50, Kapalı A-B 30, Kapalı Alt 20, Açık tribün 10 ve Kale arkası tribün bilet fiyatının 5 TL'den satılacağını ifade etti.

Çapra, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Kombine kartların satışına 4 Ağustos'tan itibaren stadyum önünen ve Manisaspor Kulübü irtibat bürosundan başlanacaktır. Kombinede protokol bin, VIP 700, kapalı A-B 600, kapalı alt 300, açık tribün 200, kale arkası tribünler 100 TL olacak. Kombine kartlara 4 taksit ödeme kolaylığı sağlanacak. Kombine kartlar Fortis Türkiye Kupası maçlarında grup ve eleme maçlarında kullanılabilecek. Ancak üst tura çıkıldığında geçerli olmayacak. Manisa 19 Mayıs Stadı'nda devam eden çalışmalar nedeniyle iki ya da üç maçımızı federasyonun belirleyeceği yerde oynayacağız. Bu maçlarda kombine kartları geçerli olacak. 6 yaşından büyük çocuklara bilet alınması zorunluğunu getirdik.''

Çapra, Manisa 19 Mayıs Stadyumu'nda turnike sayısının 20'den 28'e çıkartıldığını, sahaya giriş kontrol sisteminin değiştiğini belirterek seyircilerin maç saatinden en az 1 saat önce statta olmalarını istedi.

kaynak:ajansspor

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 371
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 29.07.2009 21:21
normal fiyatlar biçilmiş bence bu sene manisa iyi gittiği halde ful taraftar maçlarii izler