Ey Aşk Nerdesin - ATV - ATV Yeni Dizisi - ATV Ey Aşk Nerdesin - Ey Aşk Nerdesin Oyuncuları - Ey Aşk Nerdesin Dizisi - Ey Aşk Nerdesin Konusu - Burçin Terzioğlu - Tayanç Ayaydın

Ey Aşk Nerdesin?
Yapım: Filmfabrik İstanbul
Yapımcı: Serkan Acar
Senaryo: Arzu Birol
Yönetmen: Emre Kabakuşak
Oyuncular: Tayanç Ayaydın, Burçin Terzioğlu Yıldırım, Görkem Yeltan, Berke Hürcan, Serkan Keskin, Füsun Demirel, Gülden Avşaroğlu, Metin Coşkun, Şebnem Dilligil, Nadir Sarıbacak, Şener Kökkaya, Erman OkayNe zaman evleneceksin? Ne zaman anne olacaksın?

‘Ey Aşk Nerdesin?’… 30 yaşına girmiş ama hâlâ evlenememiş Zeliş’in ‘evde kalma’ sendromunu anlatan dizi, izleyicileri kahkahalara boğacak. 30 yaşına basan Zeliş, İngilizce eğitim veren bir koleji bitirdikten sonra hukuk fakültesine girerek avukat olmuş, iyi arkadaşlar, sıkı dostlar edinmiştir. Henüz ortaokuldayken tanıştığı Hande ve Ceyda’yla bağını hiç koparmadan bugünlere kadar gelmiştir. Bir evlilik terapisti olan Serdar’la son üç senedir devam eden mutlu bir birlikteliği vardır. Serdar evlenmekten ve evliliğin getireceği sorumluluklardan deli gibi korkar. İlişkilerinin en başında Zeliş’e evliliğe sıcak bakmadığını açıkça söylemiştir. Zeliş, daha önce “Ne zaman evleneceksin?” ya da “Ne zaman anne olacaksın?” gibi sorulara verebileceği “Büyüyünce!” gibi çok iyi bir cevabı varken, 30 yaşına basmasıyla bu cevabı kaybettiğini anlar. Çünkü artık büyümüştür. İçini müthiş bir geç kalmışlık duygusu kaplar. Buna ister 30 yaş sendromu, ister Satürn geçişi, ister mahalle baskısı diyelim, Zeliş evliliğin geleneksel olarak kadınlara sunulmuş tek gelecek olduğunun farkına varır. Dizi Yakında Atv’de başlıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2099
favori
like
share