Gönülçelen - Benim Güzel Meleğim Dizisi - ATV - ATV Dizileri - ATV Yeni Dizisi Gönülçelen - Cansel Elçin - Tuba Büyüküstün - Gönülçelen Konusu - Gönülçelen Oyuncuları - Gönülçelen Dizisi

Yapım : Asis Yapım
Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu
Yönetmen : Ahmet Katıksız
Senaryo : Gül Dirican, Sertaç Ergin
Müzik : Tamer Çınay
Oyuncular :Tuba Büyüküstün (Hasret), Cansel Elçin (Murat), Ünal Silver (Burhan), Günay Karacaoğlu (Gülnaz), Ayda Aksel (Nesrin), İlhan Şeşen (Ethem), Onur Saylak (Levent), Umut Kurt (Kadir), Tuna Orhan (Bekir), Nadir Sarıbacak (Kobra), Laçin Ceylan (Saime), Yasemin Conka (Nakiye)Konusu

Uzun yıllar yurt dışında kalmış ve Türkiye üzerine tezler hazırlamış olan genç ama parlak akdemisyenTürkiye’ye döner. Arkadaşıyla gezdiği kenar mahallelerden birinde gördüğü güzel çingene kız üzerine hayatını değiştirecek bir bahse girer ve kenar mahalle dilberinden hanımefendi yaratmaya çalışırken “Öteki Türkiye”nin gerçekleriyle yüzleşir. Kız parlak bir yıldıza dönüşürken, akademisyen genç de aşkı ve yurdunu keşfedecektir.

Yeni neslin iki sevilen oyuncusu ve Türk sinemasının perisi bir araya geliyor.

Tomris Giritlioğlu‘nun yapımcılığını yaptığı (Sis Yapım) ve yeni sezonda gösterilecek olan son projesinde oldukça güçlü isimler bir araya geliyor. Son olarak 20 sene önce “Geçmiş Bahar Mimozaları” isimli televizyon dizisinde oynayan Türk Sinemasının kare aslarından Filiz Akın, bu proje için televizyon izleyicisine yeniden merhaba diyecek. Tuba Büyüküsütün ve Cansel Elçin ile birlikte oldukça güçlü bir kadro oluşan dizide deneyimli tiyatro ve sinema oyuncusu Tuncel Kurtiz de rol alacak. Atv‘de yayınlanacak olan dizinin konusu Audrey Hepburn‘un başrolünü oynadığı ve Bernard Shaw 1912′de yazdığı “My Fair Lady”‘ isimli oyunundan adapte edilecek. Proje şu anda “Benim Güzel Meleğim” olarak anılsa da söylentilere göre isim değişikliği olabilir.

Giritlioğlu bu sezon 3 diziyi izlyicilere sunacak. Barış Koçak ve Lale Yavaş‘ın oynadıkların “Kasaba” ve Hatırla Sevgili‘nin devamı niteliğinde olan “Uyan Sevgili”.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 11494
favori
like
share