Ali İhsan Varol - Ali İhsan Varol Kimdir - Ali İhsan Varol Resimleri - Ali İhsan Varol Biyografisi - Ali İhsan Varol Hakkında

1966 yılında doğan Ali İhsan VAROL, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik bölümünden 1990 yılında mezun olmuştur.1994 yılında PTT"de iş hayatına başlamıştır. 2003 yılına kadar Türk Telekom"da çeşitli birimlerde görev almış, 1994 yılında Erzincan Telekom Müdürlüğü"ne bağlı santrallar, 1995 yılında o zamanki adı Ankara Eğitim Merkezi Başmüdürlüğü (sonradan Ankara Ahlatlıbel Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak değiştirildi) Santrallar Grup Başmühendisliğinde System-12 ve DMS santraları konusunda ve 2000 yılında aynı müdürlük Bilişim Ağları ve Bilgisayar Kurs Müdürlüğü"nde de bilgisayar, yazılım geliştirme, Microsoft Windows ve Office alanlarında eğitmenlik görevi üstlendi. 2003 yılında İstanbul Yakası İl Telekom Müdürlüğü Bilişim Ağları Müdürlüğü TTnet Şef Mühendisliğinde mühendis olarak göreve başladı. 2004 yılı ortalarına kadar yarı zamanlı olarak hem İstanbul Yakası İl Telekom Müdürlüğündeki görevini hem de İstanbul Eğitim Merkezi Müdürlüğünde eğitmenlik görevi yaptı. 2006 yılı ortalarından itibaren TTnet Şef Mühendisliğine vekalet etmekte olup halen bu görevini sürdürmektedir.

Çalıştığı Projeler:
2002 yılında Eğitim ve Meslek Geliştirme Başkanlığı"nca gündeme alınan “Türk Telekom Uzaktan Eğitim Projesin de” eğitmen olarak yer aldı.
2005 yılında kurulan IPMPLS şebekesinin kurulmasında yer aldı, halende IPMPLS, ATM, Dial Up şebekelerinin işletilmesinde görev yapmaktadır.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 33713
favori
like
share