Sinem kimdir - Sinem biyografisi


Sinem kimdir ? Rafet El Roman’la Seni Seviyorum şarkısına düet yapan kız …
smile | 2008.10.04 | Müzik | kim kimdir

Rafet El Roman’ın Bir roman gibi albümünde Seni Seviyorum şarkısına düet yapan Sinem’in kim olduğunu merak edenler için kendi anlatımıyla hayat hikayesi … ve bence O çok iyi bir ses …

Almanya, Pforzheim’da (Stuttgart’ın bir ilçesi) 23.08.1985 yılında doğdum ve halen burada yaşıyorum. Duygusal ve hassas yapılı bir insanım.
2005 yılında Ticaret ve Fen Lisesini (Wirtschafts-Gymnasium) bitirdim.

Eylül 2005 ten beri Pforzheim Üniversitesinde okuyorum ve International Business dalında şu an 6. Sömesterdeyim.

Annem ve Babam çok genç yaşta Almanya’ya gelmişler. Babam Elektronik mühendisi ve Tarsus’lu ve annem ise Ev hanımı ve Tunceli Pülümür’lü.

Bir kızkardeşim var o da şu an 17 yaşında ve Okul eğitiminin yanısıra oda müzikle de ilgileniyor ve dinleyenlerin büyük begenilerini kazaniyor.

Konservatuar eğitimim yok. Yani bir müzik okulunda uzun süreli bir öğrenimim olmadı. Sadece dört sene önce nefes tekniği ile ilgili olarak bir müzik okulunda üç ay gibi süren bir eğitim aldım. Ama küçüklüğümden beri şarkı söylemeyi çok seviyorum. Müzik bügünden yarına olan şeylerden değildir. Müzik benim için vazgeçilmez bir olgudur.

Şarkı söylemekten hiç bir zaman vazgeçemem ve şarkı söylediğim zaman şarkılarımda geçen duygu ve hikayeyi hissediyor ve yaşıyorum, bence tarif edilmesi zor bir duygu.

Beni müzik konusunda ilk destekleyen ailem oldu. Babamda zaten amatör müzisyen ve bana müzik konusunda çok desteği oldu ve halen de oluyor.

İyi yapılmış ve okunmuş her tür müziği ayırt etmeden dinlerim.

Hobbylerimi, Müzik haricinde, Spor yapmak (Basketbol, Yüzmek ), dans etmek , kitap okumak gibi sayabilirim.

Almanca ve Türkçe’den hariç İngilizce(13 senelik eğitim), Fransızca(6 senelik eğitim) ve İtalyanca(3 senelik eğitim) biliyorum.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1801
favori
like
share
EWİL Tarih: 03.10.2010 01:38
herşey tamamda soyadı ne sinemin çok merak ediyorum lütfen cevap yazın